Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki


EvolutioN_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prosilbym o rozpakowanie tego ; ) umie sam rozpakowywac ale z tym bedzie ciezko

 

http://speedy.sh/dWe9A/root.eix

 

Skan

 

https://www.virustotal.com/file/b6e5661dba8a31c5419303017b2c3dea491eec02ed4cd88803031047bb6634b9/analysis/1332655452/

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

  • Odpowiedzi 471
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

prosilbym o rozpakowanie tego ; ) umie sam rozpakowywac ale z tym bedzie ciezko

 

http://speedy.sh/dWe9A/root.eix

 

Skan

 

https://www.virustotal.com/file/b6e5661dba8a31c5419303017b2c3dea491eec02ed4cd88803031047bb6634b9/analysis/1332655452/

 

Wysłałem ci to na PW.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Proszę o spakowanie plików locale_pl

 

Powód : mój packer nie chce mi tego spakować

Hosting : http://speedy.sh/gKx8M/locale-pl.rar

Skan : https://www.virustotal.com/file/bd49b71ec5af4c9afa538b88fe3d37c35bcb213e598beb68d768955fb269544c/analysis/1332681890/

Nowe konto zbanowane na 30 dni xD Administracja tego forum to banda.. domyślcie się czego ;)

Opublikowano

Proszę o spakowanie plików locale_pl

 

Powód : mój packer nie chce mi tego spakować

Hosting : http://speedy.sh/gKx8M/locale-pl.rar

Skan : https://www.virustot...sis/1332681890/

http://speedy.sh/wPJJ7/locale.rar

https://www.virustotal.com/file/0359e2110aaadb44e087c0bee90bea2e2f4859ffab3703764e807824d30b44b1/analysis/1332682508/

 

Co do Logi* niestety nie dało się;/

175391455323056340908.png

Opublikowano

Powod: Robię serwer na plikach 2010 i nie wychodzi mi unpacking plików root żeby zmienić IP. Proszę o zmianę na ip z mojego hamachi : 5.169.76.124

Hosting: Oba rooty na wrzuta.pl http://w79.wrzuta.pl/plik/43xb1OFLoFI/root http://w79.wrzuta.pl/plik/43xb1OFLoFI/root

Inne: Skan nie potrzebny ponieważ pliki są z clienta GladoR

1358164285-U286162.png

Opublikowano

proszę o rozpakowanie zabezpieczonych plików icon.epk oraz locale.epk:

http://speedy.sh/8JMEe/test1.rar

 

skan:

https://www.virustotal.com/file/b35be0c0b8796980977b722e11e7e776871c6c141a27d743378e96c0e414ad1e/analysis/1333490602/

57199140501148694665.png

Opublikowano

Witam poszukuje kogoś kto mi zapakuje item_proto z locale

 

 

Powód : Żaden paker mi nie działa.

 

Hosting :

http://speedy.sh/eaUKs/item-proto-dump.xml

 

problem rozwiązany

923355450.png

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Szukam kogoś kto mi rozpakuje/zapakuje pliki.

 

Powod: Nie potrafię ich sam połączyć

Hosting:

http://depositfiles.com/de/files/xud40mpg4

http://www.mediafire.com/?d18h1xpigcitkj9

Inne: Jak by co są to pliki z tych tematów...

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/549468-release-neue-waffen-zum-download.html

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/655925-release-neue-r-stungen-zum-download.html

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...