Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki


EvolutioN_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech ktoś Ci spakuje to do servinfo.py..

 

Bo ja mam słaby transfer.. żaden upload mi nie działa sorki ;/

 

http://wklejto.pl/115211

  • Odpowiedzi 471
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prosze o rozpakowanie plikow root wrzucenie mojego IP i nazyw serwera

 

IP-

5.65.95.152

dla mnie na serwer wlasny wiec nie wiem czy tam idzie koncowka 100 ale mam nadzieje ze dacie sobie rade

 

Nazwa serwera- PlatinumsMt2

 

 

root z najnowszego metina 2008 lub 2010 od Aryman

 

Dam +

Opublikowano

Filename: extracted\root\<.???>Extension file corupted - Twój plik root jest kodowany twórca Clienta zakodował Pliki.. by nikt ich nie edytował

 

 

Filename: extracted\locale.fr\locale\fr\effect\<.???>Extension file corupted - ten plik też jest kodowany.. na to wygląda że Client został zabezpieczony w celu uniknięcia edycji przez inną osobę..

 

Pomogłem ?

 

Daj+

Opublikowano

Prosze o rozpakowanie plikow root wrzucenie mojego IP i nazyw serwera

 

 

IP-

 

5.34.28.39

 

 

dla mnie na serwer wlasny wiec nie wiem czy tam idzie koncowka 100 ale mam nadzieje ze dacie sobie rade

 

 

Nazwa serwera- EmuleMT2

 

Logowanie na tlo i znaszk GM

 

 

 

Download :

 

http://www.speedyshare.com/file/Rw9Mj/EmuleMT2.rar

 

Skan :

 

0/42

 

haslo www.mpcforum.pl

 

najnowszego metina 2010 = Pang

 

 

 

 

Dam +

Opublikowano

daj locale_pl bo tam sa znaczki gm i tla!

99% nie normalnych ludzi czyta posty z ręką na myszce jeśli należysz do tego 1%-ta wklej to na swoja sygnaturę

Już za późno nie zdejmuj ręki

Opublikowano

Prosze o rozpakowanie plikow root wrzucenie mojego IP i nazyw serwera

 

 

IP-

 

5.34.28.39

 

 

dla mnie na serwer wlasny wiec nie wiem czy tam idzie koncowka 100 ale mam nadzieje ze dacie sobie rade

 

 

Nazwa serwera- EmuleMT2

 

Logowanie na tlo i znaszk GM

 

 

 

Download :

 

http://www.speedysha...Mj/EmuleMT2.rar

 

Skan :

 

0/42

 

haslo www.mpcforum.pl

 

najnowszego metina 2010 = Pang

 

 

 

 

Dam +

 

root + start.bat

http://speedy.sh/wrPe7/EmuleM2.rar

ale znaczek i tlo jest w locale_pl wiec daj locale!

skan

https://www.virustot...sis/1328081127/

 

zawartosc start.bat:

@echo off
if exist metin2client.bin goto m
if not exist metin2client.bin goto m2
:m
start metin2client.bin
goto m2 - ta linijke najlepiej zmienic na "goto 3"bo goto m2 uruchamia 2 metki (zalezy jaki metek)
:m2
if exist metin2.bin goto mc
if not exist metin2.bin goto mc2
:mc
start metin2.bin
goto 3
:mc2
echo masz cos zwalone!
pause
:3

99% nie normalnych ludzi czyta posty z ręką na myszce jeśli należysz do tego 1%-ta wklej to na swoja sygnaturę

Już za późno nie zdejmuj ręki

Opublikowano

Proszę o rozpakowanie tych plików:

 

Hosting:

http://www.speedyshare.com/file/Beucu/Nowy-folder.rar

 

skan:

https://www.virustotal.com/file/0f510f8b9d52a60f635efcc2b3e068d6cfefe887dda8ef2a8a39ee48d25b22f0/analysis/1328128081/

 

Powód? Wyskakuje mi jakiś error, że nie da się ich wypakować;x

Sa chyba zabezpieczone, nie wiem;x

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

Proszę o rozpakowanie tych plików:

 

Hosting:

http://www.speedyshare.com/file/Beucu/Nowy-folder.rar

 

skan:

https://www.virustotal.com/file/0f510f8b9d52a60f635efcc2b3e068d6cfefe887dda8ef2a8a39ee48d25b22f0/analysis/1328128081/

 

Powód? Wyskakuje mi jakiś error, że nie da się ich wypakować;x

Sa chyba zabezpieczone, nie wiem;x

http://speedy.sh/sEa6Y/pliki.rar

http://screenshooter.net/9461231/byigdnw

Opublikowano

Mam pytanko, jakie pliki musze tutaj wam podesłać żebyście przerzucili z 1 clienta nowa mape do drugiego?

Jestem w tym zielony.

Rooty locale czy co?

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Proszę o rozpakowanie tych Plików I przeczytanie Pliku Txt .

 

Host :

http://speedy.sh/jhCGH/Icon.zip

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/a61d46d349e45a121a825a391d0a5105c24ec01c51532d46c1ee40cdd0b0855e/analysis/1328233913/

 

Próbowałem Zmienić Format Lecz to nic nie dało .

P5LZ9.png

Opublikowano

spik97 łap:

 

http://www.przeklej.pl/plik/luncher-rar-0041lv3tl7tb

 

Scan :

 

https://www.virustotal.com/file/746b3ff1fe1bbe33f507bdebec40a8bfedd88b85ef5d637a890d935e8d0ba27c/analysis/1328282936/

 

Dziomek :

 

Archiwum plik który spakowałeś ma niewłaściwy format lub plik jest uszkodzony.

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

Up łap :

 

Link :

 

http://www.przeklej.pl/plik/luncher-rar-0042rn2tn7tb

 

Scan :

 

https://www.virustotal.com/file/cfc63852e72bd6484a2281a88cb8b15f0ec9f84a2bf56c8db77fcd083ce02a85/analysis/1328612808/

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

http://www.mpcforum....0-nowych-mobow/

 

 

Ściągnać

 

Zrobić Monster epx. epk.

 

Sprawdzić czy działa ( najlepiej wejść na serwer x-King) hamachi

 

Wrzucić

 

Dostać Lajka ;]

 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/549151-x-king-plhamachi/page__st__30

 

Ten serwer

 

Jak ktoś ściągnie clienta i wrzuci Monster.epk itd żebym widział nowe mooby to dam limiciki ^^

Modki to dźiffki

Opublikowano

Bardzo bym prosił o rozpakowanie : http://www.speedyshare.com/file/ZC2pq/locale.rar

Wiem że jest zabezpieczone inaczej sam bym sobie rozpakował. (Mam rozpakowane - nie mam xml do spakowania dlatego potrzeba go rozpakować i zależy mi na samym xml).

 

Sacan : https://www.virustotal.com/file/a881ac7adac7f6f876c228ae0c869ff6e4c4bdfa763c91cea96c240dd5bb9f43/analysis/1328864489/

Opublikowano

Proszę o edytowanie item_proto tak abym widział kd+5 35% na daną klasę nie jak jest 80%:

http://www.speedyshare.com/file/BXvSu/item-proto

Opublikowano

Up łap :

 

Link :

 

http://www.przeklej.pl/plik/item-proto-rar-0043521j040i

 

Scan :

 

https://www.virustotal.com/file/a4cf0e2c664d965323d6c3933460826df6e1ee8ec9f8f5e9030cf3bfda718957/analysis/1329061538/

Pomogłam? Daj: "Lubie to"

Opublikowano

Root

 

http://www.speedyshare.com/file/eg8ys/root.rar

 

VirusTotal

 

https://www.virustotal.com/file/8e927989da599a512346c909b1654c6b210fccc0a8334f52c78267c0c12654ea/analysis/1329049086/

 

IP - 5.34.28,39

Nazwa - EmuleMT2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...