Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Słaby PC? Lagi W M1? To Jest temat dla Ciebie!


Danielkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niewiem jak innym ale mi nic nie przyspieszyło to mój system:

Windows 7 BlackListed Edition

2 GB ram

GF 6100 nForce 405

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

łał to naprawdę działa masz + i obyś więcej takich tematów robił

//Nieregulaminowa sygnaturka.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja używam TuneUp miałem zainstalowanego w systemie Windows JG 2011 x32bit. I mam Full wersje i jestem zadowolony ale oczywiście ASC też pobiore ;)

Polecam system Windows JG 2011 x32 bit na 256 ram 2ghz działa mi pro ;) czasem sie zamuli bo już go troche zasyfiłem ^ ^ .

piorunj.jpg

Metal moim życiem

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Nie działa mi ten kod :<

Bądź dobrym człowiekiem, kliknij symboliczne Lubię To! A będziesz wiedział, że wykonałeś dobry uczynek :D:D:D

Opublikowano

Niestety mi to nie pomoglo. Lagi sa moze troche mniejsze, ale nie usunelo to problemu, choc takiego slabego laptopa to ja nie mam, Sposob moze i dobry, ale trzeba miec jakas tam maszyne. Za pomysl plusk

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Opublikowano

O ile mi wiadomo, forum nie popiera piractwa więc mam pytanie, co ten temat jeszcze tutaj robi?

Dałeś link do pobrania i dałeś kod, który zapewne jest z internetu co się wiąże z omijaniem kupna programu.

Mimo tego, program zaraz przetestuje bo mam komputer z 2007roku, czyli złom jak cholera.

Mam nadzieje, że pomoże bo próbowałem już dosłownie wszystkiego.


1390305976-U336505.png

Opublikowano

Po 1 lagi nie sa od slabego komputera, tylko internetu,zrozumcie to wkoncu, teraz niestety kazdego loga, kicka iBog wie jeszcze co , serwery sa przeciazone i praktycznie nie da sie grac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...