Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Słaby PC? Lagi W M1? To Jest temat dla Ciebie!


Danielkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;D

W moim tutki chciał bym zaprezentować bardzo dobry program o nazwie Advanced SystemCare . Jest to program bardzo dobrej firmy , który pomoże słabszym komputerom i laptopą z lagami sprzętowymi. ;D

 

A więc zaczynamy ;

 

Najpierw pobieramy program Advanced SystemCare

http://download.cnet.com/3001-2086_4-10407614.html?spi=57feb76f712f91eaeb535af1a163227a∂=dl-6271865

 

Instalujemy go i Uruchamiamy . :)

Po włączeniu programu powienien pojawić sie interfejs progamu z czterema opcjami pokaże to na SS. ;

advs953d.jpg

 

Na początek klikamy na Deep Care wykona sie analiza systemu czy istnieją jakieś błedy itp.

Po zakonczeniu tego skanu wybieramy Toolbox .

Po kliknięciu na to pojawi sie okno ;

toolbox4f4d.jpg

Wybieremy w nim po kolei wszystkie opcje (przydał by sie english ale nawet nie trzeba znać zeby coś zrobić ,ponieważ to bardzo prosty i skuteczny program).

Po wykonaniu wszystkich opcji z toolbox nalezy zrestartować PC. Widać zmiany odrazu jak system przyspieszył i znikneły lagi w metinie ;)

 

Aby mieć program w pełnej wersji należy wpisać ten kod ;

DFF7A-8204E-69ADE-0D5AA

Polecam też tut na lagi internetowe ;

http://www.mpcforum.pl/topic/300939-tut-lagi-to-juz-nie-problem/

 

Polecam i potwierdzam dzialanie tych programow ;D

 

Liczę na jakieś - i 5

:)

Prosił bym o zdjęcie kilku % .

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA ;D

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA ITP ! SZCZEGOLNIE NA FACEMETIN !

1397240234.png

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Jak coś zbieram -

;)

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a dziala co razem z tym cfosem? nie rozumiem tego wybieramy wszystko po kolei -.-

 

 

Chodzi o to ze kazdym programem z toolbox trzeba kompa wyczyscic tam sa rozne bardzo dobre programy .

 

@edit

 

Tak działa z cFos . Sam korzystam z tych dwoch programow i jestem zadowolony. Wlączoną mam operee , shopa , hara i gg i nie mam lagow w metku a mialem straszne lagi ;)

1397240234.png

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Jak coś zbieram -

;)

Opublikowano

Disc Defragment : 8932

I 5600 problemów ....

Naprawia już 40 minut :D

Edit: porobiłem wszystko teraz restart kompa zobaczymy czy to działa :D

Edit2: Nawet nawet podziałało tylko że na pl nie gram więc nie sprawdze jak m1 :D Leci - (minus bo chcesz )

Opublikowano

yyyy? no nie wiem albo to mi nic nie dalo, albo nie mialem nic na kompie, bo choc usunelo 6k plikow to narazie jest tak samo, zaraz zobacze jak metin

Opublikowano

trzeba wykonać wszystkie opcje w sensie że cleam,optimize itp ? czy tylko te z cleam??

logometin.jpg

 

 

Walnij minusa ;)

 

 

 

 

Zapraszam na nasz server cs 1.6 [TP/FastDL] IP: 178.63.34.234:27015

 

ban_pl_72890_386819.gif

Opublikowano

Nie mów że wszystkie opcje bo np. IObit Uninstaller używamy gdy chcemy jakiś program odinstalować więc po co mi to do zmniejszenia lagów w metinie? :D

 

Co do programu przyznaje pomógł mi trochę, nie mam już takich dużych ścin i dodatkowo system mi lekko przyśpieszył więc masz - i piąteczkę ;p

Opublikowano

No ale wiesz oczyscic ze starych gier też mozna w ktore się już nie gra ;D

To jest racja po każdym programie zostaje Ci pare plików typu zapisy gry i inne .

Ja polecam rejestr i ram oczyścić najwięcej daje na słabych kompach

Opublikowano

Fakt faktem jest to bardzo dobry program a używam go od dawien dawna :D i jestem w pełni zadowolony :)

Do tego programu bym polecił wam również program Game Booster od tego samego producenta co Advanced SystemCare czyli IObit ;)

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

Słabiutki program. Ja używam TuneUp :)

TuneUP jest płatny, ale nie drogi ;)

 

Używałem TuneUp ale przeszedłem na ASC i jestem bardziej zadowolony

1397240234.png

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Jak coś zbieram -

;)

Opublikowano

RIFRESZ :P

20k problemów ;o jesio skanuje xD

@EDIT 16:03

niedawno skończyło :P , hmm niby coś dało... ale lagi mam takie same... nawet czasem większe o.O

Teraz co chwilę przycina kurwa;/

Chociaż mi zrobiło uptade systemu xD

@EDIT2 16:54

A no racja... miałem shopa ściągniętego na pasek już 15minut, kliknąłem na niego i normalnie all pokazało o.O jak nigdy ;dd

ale laguje mi przy metku, tsie, i gdy jest na stronie jakiś awatar :/

Łap - (bo w sygnie pisze że - zbierasz ; dd )

Uśmiechnij się, bo jutro może ci zabraknąć czasu albo zębów

:)

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystko dobrze ale jak wpisuje kod to nie działa i każą kupić nowy klucz ;/

 

@Ok już działa wystarczyło wpisać ponownie klucz ;)

 

Program super wszystko git ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...