Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Let's Play] Zagrajmy Świat Według Minecraft


humek24

  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. fajne?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam- Przedstawiam wam Nową serie(no nie taką nową)

PT "świat według minecraft"

W tej serii będę starał się wam pokazac tajniki mojego budownictwa itp.

 

 

Pare informacji o mnie.

1. Mam 16 Lat- Koniec dzieci które podczas nagrywania swojego głosu do filmiku mówią "A ja teraz sobie zjem wafelka"

2. Może nie jestem zbyt genialny ale chęc budowania mam ogromną.

3. Pomysłów mi też nie brakuje;)

 

To wszystko na ten temat Zachęcam wszystkich do oglądania

 

Uwaga: 1 odcinki nie są zbyt genialne pod moim względem gdyż robiłem wszystko na odpi*****

Nie myślałem co mówie ITP.

Zaczynam powoli byc profesionalistą. Tylko szczerze:( Potrzeba mi paru widzów.

 

 

Jeżeli ktoś to przeczytał to Gratuluje przejścia przez ten shit Który napisałem wyżej;)

 

Jeszcze raz Zachęcam do oglądania;)

 

Opublikowano

No. Ja jestem taki, że gdzieś coś raz usłysze i zostaje mi to w głowie i nie chce za cholerę uciec

Staram się ograniczac Ale Jakoś nie wychodzi;d

Opublikowano

Zmień może wygląd kanału bo wygląda dosyć źle.

 

Ciezko się ogląda bo te kolory strasznie rażą . Daj może na tło jakiś obrazek minecraft, creepera cokolwiek tylko nie to tło.

 

Dziękuje z góry ^^

Opublikowano

spoko. W następnym odcinku zacytuje troche biblii dla ciebie;)

 

Nie możesz mnie wyzywac ewentualnie możesz miec o mnie jakieś zdanie;)

Opublikowano

Chciałeś, masz.

@humek24 nawet Cię subnę i nie bój się odpowiedzieć takim kurwą jak jake345.

@jake345 idź skurwysynu hejtować kogoś innego bo tu Ci coś nie wychodzi. Każdy ma prawo nagrywać to co tylko chce a Ty idź może dalej kurwa oglądać swoje boga jjay'a i ctsg. Jeszcze trochę i założą jakiś kult religijny na cześć JJayJokera i CTSG a jake345 będzie na czele.

1303741113-U170772.png

Sygna by

TamiS

Opublikowano

A jestem fanem naruto-super pomysł naprawde;D Zrobie Naruto wersja Sage z Rasenganem w reku;d

 

 

naruto_sage_rasenshuriken_Wallpaper_z39o.jpg

Takie cos może zrobie

Opublikowano

Fajne pomysły , fajnie Tobie to wychodzi ja tam nic do tej serii nie mam.Może i są małe niedociągnięcia , ale z czasem mam nadzieję zostaną wyeliminowane.

Co do ludzi takich jak jake345, to totalna porażka zero kultury , a ten tekst z biblią to porażający...

Jake345 kurwa nie jesteś u siebie na wsi , także tutaj zachowaj trochę kultury.Humek przy prowadzeniu Lets Play to było nieuniknione , zawsze znajdzie się jakiś pajac , któremu się nie podoba że ktoś poza JJay i CTSG wydaję swoje filmiki.

 

Nagrywaj dalej i nie przejmuj się negatywnym komentarzami.

 

Pozdrawiam ; ]

Opublikowano

Refresh Jak chcecie żebym poprawił jakieś niedociągnięcie to napiszcie je tutaj ja postaram je wyeliminowac

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...