Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zrobić Aby Laptop Ciszej Chodził ?


Hs.

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalec
Opublikowano

Siema mam problem mam laptopa co prawda chodzi cicho bo na noc nastawiam bota na gre i nie mogę spać do od czasu mocniej za szumi ; p licze na waszą pomoc

Opublikowano

pobierz bes 1.3.8 i w nim zaznacz proces bota oraz gry i zmniejsz go do 1% różnica jest baaardzo duża nie będziesz słyszał już tego laptopa

65994253024037513199.png

rozumiesz co to znaczy 800 x 200?

Nie nie rozumiem.

Oddawaj moje sygnatury.

Bywalec
Opublikowano

To jest gra przegladarkowa i ten bot działa tylko na mozille on jest jak by zaistalowany w mozille u góry w przeglądarce mam go może jakaś instrukcja ; p

Opublikowano

Od czasu do czasu głośniej chodzi bo wentylatory się włączają na wyższe obroty.

Ściągnij jakiś program do regulacji wiatraczków.

Skręcisz wiatraki, ale nie zrób tego za bardzo bo skręcenie wentyaltorów = wyższa temp. procka, co może doprowadzić do spalenia się jego.

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Weteran
Opublikowano

Też miałem taki problem...przed włączeniem bota na noc zrób laptopowi godzinkę przerwy, żeby się schłodził.Ważne, aby odpowietrzniki nie były zatkane,albo przykryte, bo wtedy ciepłe powietrze nie wylatuje tylko

kumuluje się w środku.Wyłącz nie potrzebne programy, aplikacje itp.Jeżeli możesz to zminimalizuj okno przegladarki.Ja osobiście mam laptopa blisko okna, dlatego otwierałem go (okno), aby wlatywało zimne powietrze.

Najważniejszą rzeczą przez, którą głośno chodzą laptopy, a raczej wiatraki, jest ich czystość.Jeżeli zrobiles wszystko co napisalem, ale nie uzyskales rewelacyjnego efektu, to radze zakupić podkładki do wiatraków, bądź

wydajniejsze wiatraki.Pozostaje też chłodzenie wodne, ale o tym mało wiem, więc nie będę się wypowiadał, bo nawet nie wiem czy w laptopie można owe zastosować ;p

1329036830-U154499.png
Opublikowano

dodatkowo program do obniżania częstotliwości procka by się przydał , większość nowych notebooków ma dynamicznie przyznawaną częstotliwośc w zależności od obciążenia , programowo można na stałe ustawić najniższą co i za tym idzie obniżyć grzanie i częstotliwość włączenia wiatraka albo jego prędkość

 

do windowsa programów nie brak, na google bez problemu znajdzie albo użyć programów dołączonych do sprzętu, sam używam głownie linuxa a on ma już wbudowaną tego typu usługe w system

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

jak masz processor z funkcją cool'n'quiet to możesz użyć i-cool(amd)

intel też ma tą funkcje - EIST lub EISST

podaj nazwę procesora bo zapewne z intela

ten firefox skojarzył mi się z autoitem, niema się co dziwić

Bywalec
Opublikowano

Ej a gdzie mogę zakupić tą podkładkę , która ochłodzi mi wiatraczek czy coś p.s a mogę zrobić ją samemu ;p ?

Weteran
Opublikowano

Jeżeli chodzi o podkładkę to poszukaj na allegro.(wydaje mi się, że ceny do 10zł były ,ale nie jestem pewien).Sam raczej jej nie zrobisz, no chyba, że masz odpowiednie materiały i jakiś film instruktażowy ;]

Podkładka jest jednym z lepszych rozwiązań na wyciszenie wiatraków.

 

Przyszło mi do głowy jeszcze jedno nie typowe rozwiązanie ;p

Ja postawiam sobie laptopa na czterech drewnianych kloackach o wysokości 2cm i wymiarach (2cm szerokośc i długość).Podkładam sobie pod każdy róg jeden i uwierz pomaga.Do dolnej częsci laptopa łatwiej

dostaje się powietrze co zmniejsza jego nagrzanie ;d

1329036830-U154499.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja śpię przy otwartym oknie i szum zlewa sie z wiatrem za oknem lub ide do innego pokoju spać xD lub przymykam lekko klape nie do konca i przykrywam laptopa kocem.

Old and retired gamer WarRock.

Opublikowano

A ja śpię przy otwartym oknie i szum zlewa sie z wiatrem za oknem lub ide do innego pokoju spać xD lub przymykam lekko klape nie do konca i przykrywam laptopa kocem.

 

Na spalenie laptopa pomysł idealny...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano
W dupe se go wsadź popierdolony chuju
Mistrz !

 

Co do tematu to podkladka chlodzaca o ktorej byla tu mowa bedzie chodzic z laptopem jeszcze glosniej [no minimalnie ale glosniej] Mam taka ;D

 

Przyzwyczaj sie ja odlaczam podkladke i jest lapek na podkladce , stoi i szumi , chcesz dobrego kompa kup iMaca "27 za 9k on nie szumi napewno albo Alienware x11 za 4k i gitarka !

-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...