Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pracownia Kwhp - Przyjmuje Zamówienia Na Skiny.


kwhp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zamawiam skina, jakiegoś kox"a, bossa dzielnicy, coś podobnego:D

Najlepiej żeby na szyi miał jakiś naszyjnik i rozpięte podgardle (kołnierz) :)

Opublikowano

Proszę się stosować do wzoru!

@arturkup...

Proszę oto twój skin "M". Może to M nie wyszło, ale myślę, że ta litera nie odgrywa większej roli. Zrobiłem z "szumem" i bez "szumu": KLIK! i KLIK!

 

@UP

@Jakim08

Masz to twój skin "Terrorysty z CS" KLIK!

 

@UP2

@Bonieq

to twój skin Peji, nie zrobiłem "szumu" bo myślę, że o wiele lepiej wygląda bez tego cudu, a jak ci się nie spodoba napisz mi PW, na pewno odpiszę: KLIK!

Nie ma ;(

Opublikowano

Ja poproszę 2 dla kolegi i dla mnie.

 

 

Assasin Screed z dodatkiem mroczności

 

Oraz

 

Dark Angel (Mroczny Anioł) z szarymi skrzydłami

, kolor skóry jasno szary ,

czerwone oczy i rogi koloru czerwonego.

Opublikowano

a co o mnie zapomniałeś?? na 1 stronie jest post a skina wzorowałem na własnym wymyśle więc nie pokażę zdjęcia

ok widzę że zrobiłeś edita i dałeś mojego skina thx tylko mógłbyś powiedzieć gdzie go wkleić?

Opublikowano

A Ja chyba jako jedyny napisze zamówienie w wyznaczonych godzinach...

 

Zamawiam rycerza w pełnej zbroi z "szumem" w niektórych miejscach.

Zbroja jak to zbroja powinna być srebrna lub też czarna ale ze złotymi elementami może też trochę podniszczona i zakrwawiona.

Tu masz przykład www.minersneedcoolshoes.com/2011/04/09/golden-crusader/

Tylko bez krzyża i ciemniejszy.


sig--SXNIUGlOUDdwendqNmVkTjVqV09yWEJZc2l

Opublikowano

@Up Wiem że nie napisalem w wyznaczonej godzinie i za to przepraszam nie doczytałem i GZ dla Ciebie że jako jedyny napisałeś w tej godzinie ;DD

mca.png

mca.png

mca.png

Gość TheMorteMaster
Opublikowano

Proszę o Skina :P Gość w barwach reggae i na tyle trzy literki TMM z kapturem gość lub bez i słuchawki.

Opublikowano

Zapomniałem że trzeba dodać zdjęcie swojego skina.

 

 

Ja poproszę 2 dla kolegi i dla mnie.

 

Assasin Screed z dodatkiem mroczności

 

Oraz

 

Dark Angel (Mroczny Anioł) z szarymi skrzydłami

, kolor skóry jasno szary ,

czerwone oczy i rogi koloru czerwonego.

 

^

to było moje zamówienie.

 

Anioł : http://www.minersneedcoolshoes.com/2010/11/27/tyrael/

 

assasina : http://www.minersneedcoolshoes.com/2011/04/20/assasinscreed-2/

 

Coś takiego tylko przerobiony lekko.

 

Tamtego posta nie mogłem edytować więc założyłem nowy.

 

 

@Down Ja napisałem w wyznaczonej godzinie - 12.45 ale znalazłem zdjęcia ze skinami więc wysłałem jeszcze 1 posta.

Opublikowano

Nick: Pedodres

SS:

http://files.sharenator.com/pedobear_drool_AGES_RESULTS-s350x282-56449.jpg

http://images.wikia.com/wykopedia/pl/images/b/b1/Pedobear.jpg

http://www.jpsklepfirmowy.pl/images/spodnie_dresy_firma_jp_ubrania_jp-(12).jpg

Opis:

Bardzo prosiłbym o połączenie pedobeara z dresami JP =D Tak żeby fajnie wyszło.

 

 

@3xDown.

Dzieki, ale juz mam.

Opublikowano

Nick:Fajna Postać

SS:Nie mam Zrób mi fajnego Ziomka

Opis:Fajny ziomek typu peja może być peja

reflinki w sygnie

Opublikowano

Dobra już wróciłem, bo byłem na beatyfikacji... Jak patrze trochę tych skinów się nazbierało, więc mam dużo pracy :P. Będę po kolei dodawał Up'y.

 

@UP

@Piotr11104

Masz twoje 2 skiny, może ci się spodobają: KLIK! i KLIK!

 

@UP2

@Neoyne

Proszę masz swojego "Jockera": KLIK!

 

@UP3

@CTD

Nno słabo mi wyszedł :/, ale zobacz: KLIK!

 

@UP4

@Koxka

Był już peja przewiń sobie na 1/2 stronę, na pewno znajdziesz.

Nie ma ;(

Opublikowano

Zamawiam Skina

 

Żeby wyglądał jak Vegeta SSJ2 Lub Trunks Bez SSJ ( z tymi fioletowymi włosami)

 

(Są to postacie z DragonBallZ)

 

SS Vegety:KLIK

 

SS Trunksa:KLIK

Zbieram + jak by co :>

Opublikowano

Nick:Gość

SS:Nie mam Zrób mi fajneg

Opis:Typowy Kozaczek łańcuszki tego typu boos osiedla :D

MC PREMIUM USER OD 2011.05.11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11MAJ !!!!!!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...