Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

50 lvl w 1 miesiąc? - Teraz to możliwe


Dragon MUmaster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to Ja bym sam wbił szybciej 50 niż ten głupi bot :D NG śmierdzi z daleka... już gorszego bota nie mogli zrobić, ale poradnik w sam raz dla nowych!

Opublikowano

omg 50 lvl w miesiac mnie to zniecheca zamiast zachecac .... przeciez taki lvl robi sie w 2.5 tygodnia OMG

i to jeszcze knightem...

562505407.png
Opublikowano
omg 50 lvl w miesiac mnie to zniecheca zamiast zachecac .... przeciez taki lvl robi sie w 2.5 tygodnia OMG

i to jeszcze knightem...

 

 

To jak to robisz? :D Podziel się z innymi :] Ja osobiście nie dał bym rady. Sen, szkoła i inne rozrywki. Knightem jeszcze wypada poskilować konkretnie. Jaki masz sposób?

Opublikowano

no napewno nie expic na trolach do 16 lvla , od 18 isc na dwarf soldiery do 30 , elf fortess (tu juz mozna do 50) , (DLA PACA SCRABY OD 35)

a nad reszta sam pomysl...

562505407.png
Opublikowano
no napewno nie expic na trolach do 16 lvla , od 18 isc na dwarf soldiery do 30 , elf fortess (tu juz mozna do 50) , (DLA PACA SCRABY OD 35)

a nad reszta sam pomysl...

 

Wsumie racja xD

Połowa idiotów czyta post z ręką na myszce.Nie zdejmuj już za późno.

1 postów [x]

100 postów [x]

200 postów [ ]

300 postów [ ]

400 postów [ ]

500 postów [ ]

 

Pomoglem daj 5*

 

32191.png

32151.gif

31920.gif

Opublikowano

]Siema myśle ze to jest bez sensu poniewarz gdy nabijesz np ten 50 lvl to i tak sie kiedys wkopiesz z tym botem i BAN lepiej bic ssamemu chociaz masz satysfakcje

 

 

Pozdro

Opublikowano
]Siema myśle ze to jest bez sensu poniewarz gdy nabijesz np ten 50 lvl to i tak sie kiedys wkopiesz z tym botem i BAN lepiej bic ssamemu chociaz masz satysfakcje

Pozdro

 

Inna historia gdy używasz Elfa ;>>

Opublikowano

@ 2UP. To jest forum o botach... więc po co się udzielasz i wyskakujesz z tekstem żeby nabic lv samemu...? Nie chcesz to nie boc, przecierz to ty decydujesz, ale nie rób takiego głupiego spamu.

Opublikowano
Niby dlaczego? =) To jest praktycznie to samo a NG moze wszystko...

Ojjj nie może wszystkiego :))

 

Chodziło mi gównie o to że sam zajmuje się sprzedażą kont. Osobiście zarobiłem już 740zł :PP I nigdy nie dostałem bana za efl-a Tyko 1 raz za NG :)

Opublikowano

@2 Up Spam

Twój post jest bez sensu.

 

@Up Spam

Po co to piszesz?

Koledzy już o tym wspomnieli a poza tym już mnie denerwuje.

Niech ktoś w końcu odświeży te linki.

 

Opublikowano

Macie tutaj loot dla elfow(elvish bow,gold,heaven blossom, healpotion(z cyclopa)

+waypoint

Elf

Scout Elf

Cyclops

http://rapidshare.com/files/291906032/Nowy...__ZIP_.zip.html

Scan

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/b...c71a6e2e5a54431

Dzisiaj jeszcze wkleje moj waypoint (Thais północ rotwormy)

 

@edit

http://rapidshare.com/files/291908669/prokopy.rar.html

Scan

 

(niema xD)

NIECHCESZ NIESCIAGAJ!

 

Pomogłem? Daj 5 :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...