Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

50 lvl w 1 miesiąc? - Teraz to możliwe


Dragon MUmaster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wpt na trolle deleted, reupload zrób =)

Kto staje się potworem zrzuca z siebie ciężar bycia człowiekiem. - Dr. Johnson.

MUTABO X FIGHTERS

  • 2 tygodnie później...
Rekrut
Opublikowano

// UP Ziomuś szkoda mi Cie, temat nie ma miesiąca a ty już w ciągu miesiąca 51lvl? uu to Ty PRO ELO JESTES!!

 

daj autograffff plax.

Opublikowano

każdy z was tak ostro boci?

ja narazie się troche cykam.. co miesiąc jest ponad 5k accountów zbanowanych

chodź jak to przelożymy na servery to wychodzi liczmy 5500 banów / 74 serverów =70 accountów na server...

coś mi się wydaje że ten cały automatic tool to bujda...

wystarczy ze GM wejdzie na kazdy server raz w miesciacu i zbanuje pare osob z raportów ;)

jakby to byl automatic tool to polowa tibi by poleciala...

+kam się

chłopaki :*

Opublikowano

Poradnik dobry 7/10 ale w miesiąc czasu to nic trudnego wbić 50 lvl nawet bez bota.Ja na tibia auto na goblinach w edron w 3 tygodnie wbiłem 56 lvl. Niektórzy potrafią w tydzień wbić 100lvl ,takiego poradnika nam potrzeba :)

.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A wiec tak. Nigdy knightem nie grałem więc spróbowałem po tym co tu zobaczyłem :D.

Przerobiłem troszke miejsca bo wole w veno zaczynać.

Sam robiłem sobie waypointy na trolach (swamp) a potem na rotach i musze powiedzieć że było spoko puki co 25lvl :P

 

PS Bociłem na Nbocie bo crack do ng nie działa mi :D

Opublikowano
Wolę elfbota, mniejsza szansa na bana.

 

 

Od Kiedy ?

 

Topic ...

 

Ja bym inne miejsca znalazł " nie zaludnione " albo w ogóle nie uczęszczane z dobrym expem oczywiście facc.

I proponował bym pomyśleć nad wyspą " Folda "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...