Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Teamspeak3 Na Freebsd + Darmowe 512 Slotów


kierzek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z postawieniem tsa na 64 bitach. Mianowicie nie widzi mi libiconv.so.3. Reinstalowałem libiconva, wrzucałem biblioteki z neta i nic. FreeBSD 8.3. Ldd tsa wypluwa coś takiego

ts3server_freebsd_amd64:
       libthr.so.3 => /lib/libthr.so.3 (0x800a02000)
       libiconv.so.3 => not found (0x0)
       libstdc++.so.6 => /usr/lib/libstdc++.so.6 (0x800b1b000)
       libm.so.5 => /lib/libm.so.5 (0x800d2b000)
       libgcc_s.so.1 => /lib/libgcc_s.so.1 (0x800e4b000)
       libc.so.7 => /lib/libc.so.7 (0x800f59000)

Jakieś pomysły? Reinstall bsd nie wchodzi w grę.

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam mam problem, ponieważ, gdy chcę uruchomić serwer wyskakuje mi coś takiego.

 

./ts3server_startscript.sh start
ts3server.pid found, but no server running. Possibly your previously started server crashed
Please view the logfile for details.
Starting the TeamSpeak 3 server
TeamSpeak 3 server started, for details please view the log file

 

Sprawdziłem logi a w logach coś takiego:

 

2013-03-12 16:28:17.074481|INFO |ServerLibPriv | | TeamSpeak 3 Server 3.0.7 (2013-03-02 06:03:25)
2013-03-12 16:28:17.075266|INFO |DatabaseQuery | | dbPlugin name: SQLite3 plugin, Version 2, ©TeamSpeak Systems GmbH
2013-03-12 16:28:17.075340|INFO |DatabaseQuery | | dbPlugin version: 3.7.3
2013-03-12 16:28:17.075924|INFO |DatabaseQuery | | checking database integrity (may take a while)
2013-03-12 16:28:17.116571|INFO |SQL | | db_CreateTables() tables created
2013-03-12 16:28:17.457641|WARNING |Accounting | | Unable to find valid license key, falling back to limited functionality
2013-03-12 16:28:17.477459|ERROR |Accounting | | failed to register local accounting service
2013-03-12 16:28:17.477492|ERROR |ServerLibPriv | | Server() error while starting servermanager, error: instance check error

 

O co chodzi???

Pomogłem?? Kliknij Lubię To

Opublikowano

czy to nadal pyka? mi 32 slotki stykną lecz przyda mi się ts a jestem w tym zielony

 

z gory dziaa

 

A czemu ma nie pykać? Poradnik ciągle jest aktualny.

1363701576-U247153.jpg
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A jak mnie nie ma na kompie to działa ciągle?

 

Jak wykupisz serwer i odpisz to będzie działał 24/7 na tyle dni na ile go wykupiłeś. :)

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A jeżeli chcę, żeby kolega wbił na mój serwer ts3, to musi mieć hamachi czy ot tak wkleja ip, które mu podaje i może wejść?

Jest to tuorial jak zainstalowac TS'a na FreeBSD wiec pomysl troszke :D skoro BSD to nie podajesz swojego IP tylko VPS'a /Dedyk

1377774857-U369478.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

da się odzyskać token ? wpisałem inną komendę i mi przeskoczyło okno... teraz nie wiem jak to cofnąć...

 

BlueDej

"Jest to tuorial jak zainstalowac TS'a na FreeBSD wiec pomysl troszke :D skoro BSD to nie podajesz swojego IP tylko VPS'a /Dedyk"

 

to może byś powiedział jak to zrobić i które to jest ?

Si Vis Pacem Para Bellum - Jeśli Chcesz Pokoju Szykuj Się Do Wojny!

You must make Water of the Earth, and Earth of the Air, and Air of the Fire, and Fire of the Earth.
The Black Sea. The Black Luna. The Black Sol.

Opublikowano

poradnik napisany jak dla uposledzonych xD cow tym jest trudnego ?



da się odzyskać token ? wpisałem inną komendę i mi przeskoczyło okno... teraz nie wiem jak to cofnąć...

 

BlueDej

"Jest to tuorial jak zainstalowac TS'a na FreeBSD wiec pomysl troszke :D skoro BSD to nie podajesz swojego IP tylko VPS'a /Dedyk"

 

to może byś powiedział jak to zrobić i które to jest ?

Po Co ci token nadaj sobie range Query przez Yatqe jesli nie masz hasla query to dam Ci linka jakje zmienic i bd mogl nadac sobie wszystko :)

http://www.mpcforum.pl/topic/1001781-tut-jak-zmienic-haslo-do-admin-server-query/

1390144171-U592769.png


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

Tam wybieramy polecenie login i w tym "kwadraciku" gdzie się pisz wpisujemy:

login client_login_name=serveradmin client_login_password=hasło_wygenerowane_przy_starcieuse port=9987servergroupaddclient sgid=2 cldbid=2
Gdy to wpiszemy klikamy po prawej te "zieloną strzałeczkę" i mamy już Admin Server Query [url=http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif]http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif[/url]

 

 

Niestety możemy mieć tylko maksymalnie 32 osoby na TeamSpeak, jednak da się tego uniknąć.[/b]

 

Licencja na 512 slotów:

Rejestrujemy się na stronie:

http://npl.teamspeakusa.com/ts3npl.php
Wypełniamy odpowiednio dane.

 

Następnie czekamy na maila, którym przyjdzie nam link weryfikujący naszego maila.

Klikamy w link.

 

Następnie czekamy na kolejny maila, którym przyjdzie do nas plik licensekey.dat

 

Plik ten wrzucamy do głównego katalogu Ts3 i resetujemy serwer.

 

Teraz możemy cieszyć się 512 slotami.

 

 

 

KOMENDY DO SSH:

 

cd /ts3 && ./ts3server_startscript.sh start -włącza serwer

cd /ts3 && ./ts3server_startscript.sh stop -wyłącza serwer

cd /ts3 && ./ts3server_startscript.sh restart -restartuje serwer

 

 

 

Myślę, że się wam to przyda.

Tutorial jest w pełni zrobiony przeze mnie. Zabraniam kopiowania go bez mojej zgody na inne fora.

 

 

WIDEO TUT

http://www.youtube.com/watch?v=g7aiQOyou6o

 

Masz do mnie sprawę? Pisz PW!

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czemu jak pobieram ze strony to jakieś pliki mi się inne wyświetlają ,wole zobaczyć na youtube ,jest tam masa takich filmików/poradników

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...