Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Teamspeak3 Na Freebsd + Darmowe 512 Slotów


kierzek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra widzę że licencja nie została dodana więc zaraz ja ją dodam.

 

LICENCJA NA 512 slotów:

 

 

1.Wchodzimy na stronę :

 

http://npl.teamspeakusa.com/ts3npl.php

 

2. Wybieramy:

 

Do you want to register a new non-profit license?

 

Zaznaczamy I agree i wybieramy ---> Submit

 

Wpisujemy : dane .(Ważne aby podać prawidłowy adres e-mail na który przyjdzie licencja)

 

2.Po wpisaniu informacji wybieramy dalej--->Submit następnie Confirm

 

3.Przyjdzie nam e-mail żeby potwierdzić licencje .

 

- Gdy już potwierdzimy teraz czekamy na licencje.

4.Teraz trzeba poczekać do 1h aż przyjdzie na e-mail Licencja.

-Gdy mamy licencje pobieramy. --> licensekey.dat i wklejamy do naszego folderu TS3.

 

5.Postępujemy dalej jak jest opisane w poradniku ;)

 

Liczę na Lubie To!

49723110785152.png

 

Gram Pod nickiem: DillMach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

CBA i dedyk ? Cba.pl to jest hosting stron co najwyżej :P

 

Właśnie zakładając teamspeaka czytałem ten Topic dziękuje za pomoc :P

393.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I po co kolejny poradnik o tym...

http://www.mpcforum.pl/topic/316356-tut-teamspeak-3-na-freebsd/

Tu jest przecież wszystko bardzo prosto i łatwo opisane, nawet dziecko by się połapało. Ten Twój mi się w ogóle nie podoba, a zwłaszcza dla tego że nic tu nowego nie ma ! Poprawiłeś jedynie oprawę i to wszystko.
I z tego co widziałem tam żadnych błędów nie ma. A poza tym w sieci od dawna takich poradników kręci się dużo.biggrin.png
No ale... Stylistycznie niczego sobie.

 

9705914876992791304323.png

beznazwy1ef.jpg

Opublikowano

@Tomi92

Ten poradnik, do którego podałeś link jest bardzo nie czytelny. Kiedyś, bez tego poradnika nie postawił bym serwera ts3 ponieważ nie rozumiałem wielu rzeczy we freebsd a dzięki temu tutkowi poradziłem sobie w 100% : )

Opublikowano

A moze, by ktos wiedzial jak odpalić serwer, ale od razu na innym porcie ? (Chodzi mi o to, ze chce odpalic 2-giego ts'a, nie wylaczajac pierwszego... )

Opublikowano

Pytanie. Bo chce postawić TS na tej licencji i wykupując dedyka od KIMSUFI czy wchodząc na ftp i wgrywająć te wszystkie pliki,mogę odrazu po ich wgraniu w Clienta TeamSpeka wpisać swój adres ip dedyka i odpali mi się TS?. Czy muszę cos pogrzebać w tych plikach? Bo szczerze mówiąc są to moje początki i jeszcze niezbyt to rozumiem. Jak by ktos był tak mily i powiedział czy oprucz tego co podane w tutorialu cos jeszcze zrobić był bym bardzo wdzięczny;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nie moge cos ogarnac tych 512 slotow ;/ jak wrzucam licensekey.dat do folderu ts3 i startuje serwer to nie moge ustawic 512 slotow pisze max client reached mam freebsd 8.2 64 bity ;/ prosze o pomoc gg 20094109 a i nie dziala tez komenda restart tylko stop i start ;/ prosze o szybka pomoc

1320966762-U250803.png

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...