Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Kupić Minecrafta W Zwykłym Sklepie :D


nobskiller

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pokaże wam w mniej lub więcej udany sposób jak kupić minecrafta za 44.90zł w zwykłym sklepie :huh: . A więc zaczynamy:

1. Wchodzimy na:

http://kontagier.pl/product/58/minecraft.html

 

2. Klikamy 1302625095-U51337.png

 

3. Pokaże nam się nasz koszyk. Klikamy 1302625350-U51337.png

 

4. 1302625518-U51337.png Tutaj wpisujemy nasz e-mail i klikamy 1302625536-U51337.png Po czym rozsunie się strona. Sprawdzamy czy wszystko jest ok i klikamy 1302625708-U51337.png

 

5. Teraz to wypełniamy:

31.png

 

6. Wyskoczy strona na której klikamy 1302626351-U51337.png

 

7. Drukujemy dokument który nam się wyświetli.

 

8. Idziemy do żabki zapłacić :D

 

9. Gdy wracamy do domu po zapłaceniu i oglądamy e-maila.

 

10. Jeśli doszło, logujemy się na stronie minecrafta i aktywujemy :D

 

 

 

Jeśli coś pomyliłem lub coś jest nie tak to proszę napisać.

 

Poradnik mojego autorstwa. Zakaz kopiowania bez mojej zgody.

 

 

Zamówienie możemy zrealizować w sklepach takich jak:

-Carrefour,

-Express,

-Real,

-Stokrotka,

-Kaufland

W wybranych sklepach sieci:

-Społem,

-Avans,

-Lewiatan,

-Intermarche,

-Rabat Pomorze,

-Spar,

-Groszek

wielu sklepach osiedlowych, a także stacjach PKN Orlen i Bliska.

 

Można zapłacić także w wszystkich sklepach gdzie widnieje znak/szyld/naklejka:

y.jpg

 

 

Liczę na plusiki :D

wilk.png

Opublikowano

Wszystko pięknie, ładnie opisane. Łatwo się doczytać. Dzięki przyda się. Plusik ;)

anonymoussignature.png

 

Chętnie przyjmę pojedynek graficzny ;)

 

Jeżeli pomogłem, możesz dać plusa bluee.png

Opublikowano

Było, ale tylko o żabce ;)

Leci +

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

A ja już miałem szanse że kupie grę w Biedronce ;d

Tematu nie zamykam bo nie jest on tylko o żabce

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Ide do reala kupić Minecraafta ha ha :D

 

Dobre masz +

Opublikowano

@up tez tak mialem / Jak sciagasz ten plik obok przycisku sciagnij pisze jakis potrzebny program to go sciagnij i nim otworz

RMCF1902

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...