Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

M P C - T O U R N A M E N T - Edycja No.1


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie wiem co to jest ja w końcu wygrałem z ruperte 39-37 czy jak??

@up każdy (prawie) tak wyzywa;d

@down trzeba mieć pewność, że się wygra, zresztom trzebabyło mi wtedy troche urozmaicenia;) i chciałem się sprawdzić;D teraz to ja gram głównie melee/pistols i do tego może FT;D i raczej nic więcej^^ nie no, różnica w obydwu naszych meczach była mniej więcej taka sama^^

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

kangur ze mną tez przegrał na all ale nabił sobie dużo kili jak graliśmy na zasrane melle

 

@właśnie czego ktoś nie dodał tego wyniku.

Opublikowano

Hahahahahhah. Silveer śmieszny jesteś , cały czas Ty płakałeś. A ja nie kupiłem specjalnie na Ciebie p90tr, bo i tak szkoda tego na Ciebie.Naucz się grać bez płaczu ; )

I nie odpisuj ,bo nie chce mi się kłócić z dzieckiem ...

Akrohazol.png
Opublikowano

Haha , nie płakałem i jak nie piszesz to co mam odpisywać ? Weź się ogarnij 13 latku , wiem ,że ta gra to wszystko dla Ciebie ale nie płacz już :)

Opublikowano

No, to panowie, rogrywamy ten półfinał i jedziemy do końca!

 

Jak zauważyliście (lub nie, to zajrzyjcie do sugestii), nagroda jest o wiele ciekawsza niż zakładaliśmy.

 

Powodzenia,

Opublikowano

Do finału przechodzi kangrum.

 

Przepraszam za wszelkie opóźnienia :)

 

Już możecie pisać do mnie, kiedy będziecie chcieli rozegrać finał.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Jak coś to też się na to piszę :]

Zapraszam do klanu.

Wymagania:

-K/D 1.00

-Lvl CSM1

-Mikro i ts3

-Oraz kultura osobista.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...