Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

M P C - T O U R N A M E N T - Edycja No.1


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tylko zwycięzca nie może brać udziału w 2 edycji ;)

 

Poza tym jeszcze się zobaczy co będzie ;)

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

zapisuje sie c mój nick natan2006

 

Zapisy będą dopiero jak skończy się ta edycja...

 

Ogólnie to podajemy swoje nicki z forum a nie z CA

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Już można grać półfinały.

 

Trwało to tak długo, ponieważ musiałem porozmawiać z kaprolem i SilveRem, a oni nie odzywali się.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Pojedynek _SilveR z HooDBonn

Wynik: 30 - 23

Zwyciężył: HooDBonn

Uwagi:

Bardzo zacięta gra, dużo wyzwisk na chacie.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Brawo.

Już bardziej czasochłonne było zaprojektowanie tych tabel niż ta wasza "nagroda"...

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Brawo.

Już bardziej czasochłonne było zaprojektowanie tych tabel niż ta wasza "nagroda"...

 

Jeju ... Nie rozumiesz że to zostało zrobione w celach rekreacyjnych ?

Chyba oczywiste że nie kupilibyśmy ci 124124k nx .

Tutaj chodzi o zabawę ; ]

9368_gold.png

Opublikowano

Ależ ja to doskonale rozumiem :)

Tylko moglibyście się wykazać troszkę większą kreatywnością co do nagrody (nie, nie chodzi mi tutaj o żadną nagrodę, która kosztuje).

Ale samo Tytuł użytkownika - Champion of 1st Tournament CA nie jest zbyt inspirujące :)

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Ależ ja to doskonale rozumiem :)

Tylko moglibyście się wykazać troszkę większą kreatywnością co do nagrody (nie, nie chodzi mi tutaj o żadną nagrodę, która kosztuje).

Ale samo Tytuł użytkownika - Champion of 1st Tournament CA nie jest zbyt inspirujące :)

 

Taaa ;D

Zbytnio to nie zadowala .

Spokojnie będzie 2 edycja to nad czymś bardziej konkretnym popracujemy ; D

9368_gold.png

Opublikowano

Zapomnieliście o wiecznej chwale i 40 dziewicach w niebie (jeżeli wierzycie w Allaha, jak nie no Wasz problem).

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Przegrałem ale nic :) I tak w miarę daleko doszedłem. Pozdrawiam boona ,który ma 13 latek i płaczę jak dziecko. Po każdym zabiciu z mojej strony : luck more, noob i inne wyzwiska. Miałem też duże lagi ale nic :) Ten idiota specjalnie na pojedynek ze mną kupił P90TR haha <lol2>. Szkoda słów , powodzenia w finale kangru/ruperte ^^ Słaby jest na all , dacie radę:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...