Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

World Of Metin [Pl] [Dedyk]


Gość daronian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nowicjusz
Opublikowano

B. Dobry serwer polecam miła atmosfera fajnie się expi nie ma bugów.

 

grasz wariata czy poprostu nie byles na serwerze?

 

jak masz klamac to nie wypowiadaj sie w ogole

 

jest zbugowanych wiele rzeczy wlasnie

 

moze dlatego wylaczyli zeby to wreszcie naprawic

 

no ale jakas informacje dla graczy mogliby zamiescic

 

bo to troche smierdzi prostactwem takie ignorowanie graczy

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

grasz wariata czy poprostu nie byles na serwerze?

 

jak masz klamac to nie wypowiadaj sie w ogole

 

jest zbugowanych wiele rzeczy wlasnie

 

moze dlatego wylaczyli zeby to wreszcie naprawic

 

no ale jakas informacje dla graczy mogliby zamiescic

 

bo to troche smierdzi prostactwem takie ignorowanie graczy

 

Ignorowanie graczy? Żałosne. Admin też człowiek, stara się to wszystko naprawić, ogarnąć i zmęczony idzie spać. A Wy kurwa jeszcze płaczecie bo bez metina żyć nie potraficie. Naprawią to będzie, chyba proste nie?

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Nowicjusz
Opublikowano

Ignorowanie graczy? Żałosne. Admin też człowiek, stara się to wszystko naprawić, ogarnąć i zmęczony idzie spać. A Wy kurwa jeszcze płaczecie bo bez metina żyć nie potraficie. Naprawią to będzie, chyba proste nie?

 

ty juz tak nie liz mu 4 liter

 

to po pierwsze

 

czy ja placze osle,ze nie moge grac?

 

 

czytanie ze zrozumieniem sie klania

 

odpowiedzialam tylko kolesiowi

 

nie wcinaj sie wiecej oszolomie i nie zabieraj glosu

 

a po drugie jakies info dla graczy powinno byc i tu nie ma dyskusji

 

nie wazne kiedy ale czy w ogole cos robi i ma zamiar to ciagnac

 

i guzik mnie obchodzi czy jest zmeczony glodny i spragniony

 

jesli to ponad jego sily to niech napisze,ze to koniec i nie bedzie spamu

 

"to chyba proste,nie?"

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie ma, polecam serwer, Mapka LiBiA - Metki 90, Riperki, Smok ( atlantyda), wiedzma, czerw. smok. Dobry lot. Serwer Medium. Lecz duzo DH ; /

 

Gdyby co to Jinno . nazwa wlkk ( mam niepotrzebne rzeczy , typu stalka , zatruty. itd 75 level ) Mogę oddać.

Opublikowano

eh to daj chociaz wiekszy ten exp ;/ nie dość że cieżko się expiło to cale eq od pocczątku itd ;/ miałem całe eq smoka itd i nie chce mi się od początku robić;/

Daj tego małego + ;D

dragonek.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...