Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Wbijamy 40Lvl-45Lvl W 2 Dni!


R3public

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ehh. jakiegoś chyba buga miałem, bo zrobiłem misje po 6 lvlu i dostałem 90% potem automatycznie zrobiłem misję na 7 poziom i myślałem że będę miał większy lvl + 80% a tu dupa. Zamiast dostać level i mieć 80% dostałem 99% i ten sam poziom.

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

O jeny dziecina razor się uraził bo napisałem prawdę? Jak tacy ludzie sie wypowiadają to aż w dupie ściska-.- Chyba logiczne, że w godzinę tego nie usuną więc napisałem co sądzę. A wyjść to ty lepiej możesz na świeże powietrze bo metin całkiem Ci mózg wypalił.

Nowicjusz
Opublikowano

Bardzo fajnie że nas o tym poinformowałeś ! :) Jeśli chodzi o tą gildie, to nie ma problemu , szczerze nie mam z kim grać.. Chętnie z kims moge na New World JINNO! :) Pozdrawiam ! ;)

dlachojraka.png

Uga , buga

 

Hehe , głupi pies ..

Opublikowano

@up WYJDŹDziała i raczej będzie działał@G00DZawsze trzeba wyekspić te 10% do lvla i potem brać misję-to nie jest bug... ;)

 

No właśnie bo jak się nie wyexpi tego 10% to potem z misji dostajesz zamiasy lvl i 80% to 99% bez lvla.

Czyli przekichane :D

Opublikowano

Najlepiej wyexpić 15lvl np, wojem. Dobić mu misjami 35. Następnie stworzyć konto, dobić do 5lvla, wyexpić 35lvl tą postać od 5 do 25 i później do 45misjami i znowu następną postać do 25, później tą 45 doexpić 35 i misje do 55 ;D

 

Łatwo można zdobyć lvl, gorzej z ekwipunkiem ;/

cvsk.jpg


Opublikowano

Uwielbiam takich ludzi jak autor tego tematu, ode mnie oczywiście + i 5, kolega powiedział że działa - zaraz ściągam Metin2 US i gramy!

 

P.S. ktoś chętny na wspólne expienie xD

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

co do tematu to nie wszystkie misje dają 99%-90%

tylko polowania, biologa i inne misje mozna robic bez obawy

PS:

Mój nick w grze: ShuniPL(dziewczyna^^)

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

Najlepszy sposób to stworzyć 4 postacie:

1- expimy od 0 misjami

2-expi 1 postac gdy dobije 14-15 korzystamy z questów i dobijamy 35

3-expi ją postac 2 do 30 później questami do 50

4-expi ją postac 3 do 45 później questami do 65

i tak dalej :P

tut się przydał masz +

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@up

nie nabijaj postów, jeden mówi że działa drugi że nie

 

działa to nadal czy nie?

 

P.S może wejdzie ktoś na tsa? :>

 

 

edit!

na jaki świat i do jakiego krolestwa wbijac? :D gdzie najwiecej polakow?

 

banują polaków na usie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...