Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry W Które Mogę Zagrać Z Dziewczyną ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie ;)

Szukam jakiś gier w które mogę pograć z dziewczyną, jedyne co mi przyszło na myśl to wormsy.

 

Ważne żeby w grę można było grać we dwoje.

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Konsola/PC? Pctowe split screen to szajs :) ło kurwa, jak sie interesuje to tekken, soul calibur, little big planet (nie wiem czy to jest ss).

Innym razem.

Opublikowano

Konsola/PC? Pctowe split screen to szajs :) ło kurwa, jak sie interesuje to tekken, soul calibur, little big planet (nie wiem czy to jest ss).

 

Gramy na lapku

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

ja nigdy nie grałem ze swoją dziewczyną w gry xD

ale z siostrami grałem w Wormsy, Battle Painters, oraz w jakieś bijatyki, typu Tekken, Mortal Kombat, Giulty gear X2 (czy jak to tam się wabi )oraz Need For Speed, Burnout i inne ścigałki na ps2,

Opublikowano

Hog's on War - Przecudna gierka :) Polecam :P Nie będziecie się nudzili przy tej gierce( trochę oldschool-owa ale ma to coś w sobie) |Podobna do wormsów| B)

1314539894-U88990.jpg

Opublikowano

Moja siostra sama lubi grać w FIFA'ę, PES'a NFS'y, TDU itp. gry, więc może spróbuj w to. Z dziewczyną jeszcze w gry nie grałem :O

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Minecraft- gra dla każdego ;).

Wormsy- po prostu, na nudne wieczorki.

World of warcrfat- czasochłonne(mmo).

Warcaby<lol>.

Opublikowano

WWE Smackdown Vs Raw 2008 xD !!!

 

 

No dobra żart ....

 

Tak naprawde pisałeś Wormsy ale polecam bardzo zajebiszczą częśc Wirms 4 Mayhem zajebiste poprostu

. .

Gość daronian
Opublikowano

Nie napiszę tego dla żartów, ale po prostu polecam na nudne wieczory czy noce.

Heroes III - fajna gra 2D, można się pomęczyć i pobawić...

Worms / Mario - gry wydane lata temu, a wciąż mają miliardy fanów na całym świecie...

Opublikowano

Simsy- bedziesz mogl symulowac to co chcial bys robic ;)

 

nie chodzi mi tu o sex ;P heh

odalup78ab6.png

Opublikowano

zagraj w tą gre na podlodze... nie pamietam jak tosie nazywa. Są tam takie kołka w czterech kolorach i sie czyms kręci:) co wypadnie bierzesz ręke albo noge;D

 

Nazwy nie pamiętam:)

Jak mozesz daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...