Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Gdzie Chinskie Farmboty Wywalają Eq?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie chinskie farmboty przewalają eq .

Wiem że dużo osob z mpc wie ale nie chcą tej informacji udostępnić więc jeśli ktoś wie niech powie będą + i 5 ;)

Zbieram Minusy

 

Proszę O Ściągnięcie Troche %%

 

Prace Nad Darmowym Easy Metin2

Opublikowano

Niebieska kraina m1 ;) po rogach. Nie licz na to że coś złapiesz bo botów już dawn nie ma, yangi na allegro sprzedaje Gameforge

97fb15378ae0.jpg

 

Pomogłem ? Zamiast klikać mi na plus lepiej kliknij na ten link http://www.pajacyk.pl i pomóż innym tak jak ja pomogłem tobie ;)

 

Moje tematy:

http://www.mpcforum.pl/topic/316943-tut-blokada-hs-w-windows-7-bez-firewalla/ - Blokowanie HS na Windows 7 bez instalacji firewall'a

Opublikowano

Niebieska kraina m1 ;) po rogach. Nie licz na to że coś złapiesz bo botów już dawn nie ma, yangi na allegro sprzedaje Gameforge

Skąd masz informację, że nie ma już Chińskich farmów?

Nadal yangi schodzą jak ciepłe bułeczki na allegro.

Aukcja z 81 ofertami kupna;

To jest ukryta treść, proszę

Gdyby tylko gameforge sprzedawało yangi, to byłoby za pięknie :).

 

@top

Czytałem, że gdzieś po skałach w m1.

Opublikowano

Ok, Macie po+ jak narazie.

Widziałem dzis o 16:00 boty króre łowią w skałach w m1 na WallHacku byłem tam nagle bot 1 lvl przyszedl i boty gdzieś zaczeły iśc i nagle znikneły;/ Po 30 min przyszedly spowrotem.

Zbieram Minusy

 

Proszę O Ściągnięcie Troche %%

 

Prace Nad Darmowym Easy Metin2

Opublikowano

Dzięki ,widziałem już tego TuTa Teraz mają one inne miejsca

Ale nie każde...

jestem pewien, że jeżeli mają ekwipunek małży, lecą i sprzedają małże w m1 po niższej cenie.

Opublikowano

Co do yangów, sprzedawali ale nie sprzedają bo jakaś firma sypła ich i teraz się srają ze sprzedawaniem yang. Tak jak GMowie tak i gameforge już chyba nie sprzedaje firmom YANG.

Oferuję pomoc:

 

Oferuję pomoc z port forward (przekierowywaniem portów) Tylko i wyłącznie gdy posiadasz router.

Oferuję pomoc ze stawianiem serwerów do Minecraft na systemach FreeBSD/Debian/Ubuntu.

Oferuję pomoc z konfiguracją pluginów minecraft jak permissions.

Oferuję pomoc z konfiguracją serwerów minecraft.

Tłumaczę pluginy bukkita na język polski.

 

 

Większe tutoriale:

 

 

 

Zostanę administratorem/moderatorem na jakimś dobrym serwerze dedykowanym, propozycje proszę wysyłać na PW.

Opublikowano

adi93

 

Masz racje ze Gameforge sprzedaje yangi ja nie wiem jak te boty tyle zarobią... 1KKK za 7zł Oo

Metin2.PL Arkantes, s11

 

Wojownik Body 75Lv Nick xxBoBxx

 

WarRock, International

 

46Lv, Gothicuss

 

 

Opublikowano

Gameforge nigdy nie sprzedawało yang i nie będzie! , a skąd to wiem ? Bo pisałem z YangFamerem ktory sprzedaje mi yang :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

przecież oni nie puszczają tych botów na jednym kompie tylko to jest specjalna firma, która kupuje/wynajmuje serwery dedykowane i stawia na nich tysiące botków na każdym serwerze.

 

Miejscówy cały czas zmieniają. "wycfanili" się

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...