Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Zmieniacz Bonów By Padmak


galu   

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ja za to mam taki problem Jak biore na full scren 800x600 16 bit to jak uruchamiam do bonow exe to na chwile idzie do metka ale szybko wraca do pulpitu i nie ma tego hacka ...

a jak na windows mode 800x600 16 bit to ze coś tam your system 3d graphic ...

 

PAC jaka masz rozdzielczość gry oraz mode ? full czy windows ?

Opublikowano

Rozdzielczosc chyba nie ma znaczenia mi dziala na byle jakiej..

Galu mam prosbe..

Odpowiadaj w temacie i pomagaj nie tylko wstawiaj a pozatym.

Dodalbys odpornosc i silny przeciwko na kazda klase.

Bo skoro jest specialne miejsce na te bony to takie bonusy musza wystepowac.

Opublikowano

Piteruum móglbys powiedziec jak zrobileś ze ci dziala ?? Bo ja odpalam metka wlaczam injector pokazuje sie kilka okienek wstrzykuje plik dll i nic nie ma dalej.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jak komus nie wyskauje okienko z botem po wstrzyknieciu dll ,a okienko metina zmieniło nazwę to niech zainstaluje to

http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?familyid=A7B7A05E-6DE6-4D3A-A423-37BF0912DB84&displaylang=pl

 

# Piteruum to jest zmieniacz 1-5 ;< jeszcze zobacze jak tam Padmak ma w nowszych wersjach ale w tej tych bonów nie było po niemiecku nawet

Opublikowano

No niby tak, ale byl juz jeden zmieniacz i tam alternatywne to byly 6-7 bony.

Przydal by sie program ktory kupuje zmiane 0-5 bonow, co jakis czas okreslony w ms, bo kupywanie najczesciej nie dziala.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A ja mam taki problem: metin2mod sf2010 gdy klikam choose window i klikam na metina po chwili wyskakuje błąd:

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono MSVCP100.dll. ponowne zainstalowanie może naprawic

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...