Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Download] MyExpbot 1,0-Officjalna 1 Wersja Expbota.


emilo16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MyExpBot-Oficjalna Wersja expbota by Emilo16!

 

 

 

 

 

DL:

http://www.speedyshare.com/files/27565771/MyExpBot_1_0.exe

 

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=6a5997ebd9ccf0c5c0224785ddb34831303b519146eabce3797f06cb1ba5664f-1300903649

 

Hm..

 

Expbot powinien dzialac tylko na Priwach,lecz chyba po zastosowaniu Hs Blockera od miska,powinno dzialac na Pl(nie sprawdzalem).

ZBIERAM - JESLI CHCesZ GO DAC W PODZIEKOWANIU

 

Funkcje(och malo,bedzie wiecej):

 

Bije moby,

 

Potuje,

 

Uzywa Skilli.

 

Co zrobic aby to ustawic:

 

Odpalamy metina w 800x600 43 bit i Window Mode.

Wtedy,nad metinem,mamy nazwe METIN2.

Przesuwamy ją,w górny Lewy róg(tzn tak,jak bedzie to zrobione na filmie,lub SS)

Logujemy sie na postac

Ustawiamy zoom na maxa

Obraz ma byc tak jak w Tibi,2 D,tak jak na SS.

Ustawiamy,aby pokazywalo nam zawsze to co pokazuje,jak nacisnie sie ALT(nazwy mobow,itemow)

Poty czerwone Ustawiamy Na F1.

Poty niebieskie Ustawiamy na F2

Skille Ustawiamy na 1,2,3.

Ustawiamy AUTOATACK(tam przy Hotkeyach, 1,2,3,4 F1,F2,F3,F4 mozna to ustawic

Gotowe,reszta w oknie bota.

 

SS potrzebne do Konfiguracji:

 

dlampc.png

 

 

 

PODOBALO SIE,DZIALA? DAJ MINUSA -!

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Budowniczy
Opublikowano

witam na pl działa tylko jak wlacze to idz do 1 grupki a potem nic prosze o pomoc plis

Opublikowano

UP:

 

 

Powinien,lecz nie koniecznie,nie testowalem,jak ktos przetestuje,chetnie poznam jego opinie.

 

sprawdz czy ci sie bot przypadkiem nie Crashuje

 

 

Navi;//

 

 

Nie robilem bota pod PL,nawet go tam nie testowalem.

 

Wiec nie wiem,czy on dziala na Globalu .

 

 

PS.

 

Mozliwe,ze cos zle ustawiles,czekaj na filmik,moze dzis jeszcze go zrobie.

Opublikowano

UP;/

 

 

Zobacz SS,masz Okno,gdzie TRZEBA USTAWIC 800x600 32 bit,jest to okno Config Metin2.

 

 

Dalej nie rozumiem twojego problemu...

Opublikowano

UP;//

 

 

Czytaj nazwe tematu,BETA to BETA,w fazie testow.

 

 

Jaki system?

 

 

I czy na Mapie sa Mobki,I dalej ejst ustawiony tryb 2D,i czy Bot ci sie nie Zamknal?

Opublikowano

UP:

 

CZekaj na Filmik,i musisz oddalic Kamere na maxa do tylu i wyprostowac ja tak,aby potworki byly widoczne z gory.

 

 

Jednak robie filmik,nie chce mi sie lekcji robic^^

Opublikowano

I czy na Mapie sa Mobki - Tak

I dalej ejst ustawiony tryb 2D - Tak

i czy Bot ci sie nie Zamknal - Nie

 

 

ustawiam metka na 2D, włączam bota, moby są koło mnie, zaznacza jednego moba obok mnie, a gdy moja postać go zabije to on dalej nic nie robi tylko stoi.

­

Opublikowano

UP;//

 

 

Jak ufasz Mi,to zapraszam na PW,sciagniesz TeamVievier,i Bede mogl sterowac twoim pulpitem,to zobacze co i jak.

 

 

 

A tak,to nie wiem co to za error.

 

 

Narazie Film obrabiam,jak sie wrzuci,napewno dam znac w temacie.

Opublikowano

Niezly pomysl ale jednak beznadzieja zeby chodzil po calej mapie. Masz - .

Wedlug mnie wystarczylby WaitHack + zeby znajdywal moby i do nich podchodzil.

Opublikowano

UP.

 

 

Expbot,jest duzo mniejsza szansa na bana,Przy tym expbocie,nie widac,czy ktos sam atkauje moby,czy to robi za niego bot.

Opublikowano

Zajefajny pomysł z tym expbotkiem (oczywiscie beta ale myśle ze jak za pare dni to wszystko ogarniesz to bedzie bocik pro) bo jak wiemy zaden expbot niedziała juz pod globala ;/

Opublikowano

widze ze jednak w auto it mozna zrobic exp bota mozesz napisac jakiego skryptu uzyles do zaznaczania mobow?

Opublikowano

Heh... Przyda się! Łap -'a.

beznazwy1hh.jpg
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zarobić ok. 2500 PLN brutto miesięcznie
w internecie, nie wychodząc z domu - na tej stronie wszystkiego się dowiesz
Pozdrawiam, reedy66.

Opublikowano

Jak nie bedzie juz beta czekam na opcje zeby sam znajdywal moby, uzywal skili , potowal ; ) .

Uzywanie skili nie musi byc napewno, ale najbardziej interesuje mnie aby znajdywal i zabijal lucznikow. Gdy zabije juz moby wokol siebie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...