Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Download] MyExpbot 1,0-Officjalna 1 Wersja Expbota.


emilo16

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ogolny Topic;//

 

Bylem chory,i aktualnie jestem,dlatego Ver. 1,1 ktora powinna byc stabilna-wyjdzie jutro.

 

Ta wersja nie bedzie klikala bez sensu w moby,dlatego powinna byc lepsza,dziala na innych zasadach.

Opublikowano

W jaki sposób on namierza i zabija te moby.wbija się w proces gry,jedzie po pixelach,czy inaczej jakoś? Aktualnie nie mam metina więc nie moge sprawdzic

Opublikowano

W miare jak na poczatki. Ale naprawde poczatki. Przejrzalem kod, wiele rzeczy jest pogmatwanych. Nawet nie dales tytulu GUI i event close ( [x] ).

No i mogles uzyc controlsendow i controlclickow, to by dzialalo w zminimalizowanym.

+ mogles dodac ustawianie jakich klawiszy ma uzywac... Ogolnie srednio. Jesli chcesz to moglbym Ci troche z tym pomoc. Jak cos to na PW.

Opublikowano

a mnie on nie działa.. zrobiłem wszystko tak jak jest napisane, klikam 'home' i... nic.. postać stoi, stoi i sie nie rusza..;D poprostu nic sie nie dzieje. nie wiem co mam zrobić.. nie podbiega do żadnego moba, czekałem 30 min, 20 i nic..

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Deska,logiczne,że nie polecasz-przecież to nie twój projekt.

 

Nie bądź dzieckiem,nie rób ludzi w konia,że nie działa,nie polecasz itp.

 

 

 

Chunjo,jak chcesz to mojego,ale lepiej śmigaj na EIE,rozmawiałem z Dragonem,więc jest mniej problemowy niż inne.

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Automatycznie wiadomość systemu.

 

Temat został zarchiwizowany.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...