Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak nabić 50 poziom Wojem w 10 Dni


Asert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nawet się uśmiechnąłem jak przeczytałem Tutorial i komentarze :)

 

Fajny, przejrzysty, nie jest strasznie ,,odpicowany" - to mi się podoba ;)

 

 

Niestety, teraz mam szkołę więc w wakacje sie zrobi bo to takie no-life expienie codziennie 11h ;)

201581433273810245187.jpeg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
9;00-mamy 13 lvl i eq +5 oraz zapas potów na 30 minut.Wybieramy się na czerwone dziki i zaczepiamy misie.Expiąc robimy cały czas misje od biologa.Teraz gdy naexpimy 14-15 lvl idziemy do m1 i robimy wszystkie misje jeżdząc na SH

to mi się podoba .

fajny tut ;]

Opublikowano

Latwo napisac trudniej zrobic ^^ moje zdanie

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

Takie ceny bodzi to chyba tylko i wyłącznie na S25. Nawet na s18 który jest dość tani, bodzio stoi po ok. 120-150kk.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Robiłem tak jak na poradniku Dosłownie co do 1 minuty I wyszło że mam 49lv i 2 kolki ale to pewnie nie twoja wina ^^.

Zostawie na jeszcze 2-3h i będe miał 50. :) dzięki

Robie intra/avatary/tła dla Youtuberów!  :)
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV


GG 50528323! :ninja: 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Poradnik dla bezrobotnych.

 

-Dobre.Na pewno każdy będzie expił 10h dziennie.

-EasyMetin2 jest płatny więc dla większości ten tutorial nieaktualny.

-I tak wszystko może nie pójść po naszej myśli, Kowal spali,spoty zajęte,Nie wszystko kupimy to co chcemy na rynku

-...

 

Od siebie mogę dodać ,że na start z eq +6 i sporo potów mentalem [ew. bodym] mająć waithacka tylko expiąc można nabić

15lvl - 15-20 min

20lvl-30-40min

25lvl-1,5-2h

30lvl - 3,5h Około

  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

hahah kto będzie takim no-lifem i bedzie expił od 7:00 do 20:00

 

nie dam lajka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

hahah kto będzie takim no-lifem i bedzie expił od 7:00 do 20:00

 

nie dam lajka

Pomysl troche glowom.Nie musisz stosowac sie do jego godzin on tylko napisal to tak zeby w 10dni 50lv ale ktos moze lepiej grac i miec wieksze dos i bedzie musial grac od 10-19 zalezy tez od gracza a nie musisz sie do tych godzin stosowac mozesz grac swoim i powolniejszym tepem.

@TOP:Ja dzis zaczolem i mam 21lv narazie xD. Dam lajka fajny tut.

Opublikowano

Bardzo dobry poradnik korzystałem z niego i dobiłem 45 lvl gdybym się bardziej przyłożył na pewno byłby 50 ale dziękuję za wysiłek w stworzeniu tego dzieła oczywiście leci + :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No dobra, ale gdzie dalsze poziomy ?

 

 

Dalej musisz sobie dać rade sam. do 61 lvl w v1 . potem robisz eq na 61 lvl +7/8/9

i expisz w v2 do 75lvl. a potem lepsze eq i dropisz na red lesie lub idziesz expic do av1 ;]

Jeśli pomogłem daj likeee ;]

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...