Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Używki :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Palić nie palę i nigdy w życiu nie będę.

Możecie mówić co chcecie ja i tak nie zacznę..

 

Co do picia to już inna sprawa : )

 

Desperadosem, Absyntem i czystą nie pogardzę ;d

W piątek Jack'a Danielsa obrócimy i cytrynówkę ;d

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Piwo-Tak (z kumplami)

Fajki-Tak (z kumplami)

Narkotyki-Tak (Koledzy stawiaja) ale rzadko kiedy biore

xD

Ziolo-tak (tez koledzy stawiaja) rzadko kiedy mamy

68549311401751768977.gif38439395155699830962.jpg

56389560985979011114.gif55823224989103576596.jpg

92988364809678286161.jpg82569713143779616724.jpg

38261890468607937486.gif

69937617051364779681.jpgZbieram -

Opublikowano

King B MDMA Salvia zabijcie mnie :(

 

Nie jem mięsa, nie pale, nie piję alkoholu. Jestem emo, a emo takich rzeczy nie robią. xD

 

Tak emo to jaracze pija i cpaja ciekawe gdzie ty zyjesz .

 

 

Alkochol to gowno fajki tez wole sobie walnac wiadro i zrelaksowac.

wakow9.png
Opublikowano

Alkohol - Okazyjne .

:) Żubr, Lech. No jak jest dobra okazja to i kielicha się machnie .. BEZ NAŁOGU

Szlugi - Viceroy Red / Golden Gate Red / czasami Malboro Red czy inne jakieś szajstwa ..

Narkotyki - Łooo . ? Nie spożywałem, nie spożywam i nie będę brać żadnego takiego gówna !

Opublikowano
Rockmani nie piją piwa. Oni piją Heinekena. Rockmani nie piją Coli, oni piją wyłącznie umiłowaną Pepsi. Rockmani nie piją whisky. Oni piją Jacka Danielsa.
That's me.

Papierosy & narkotyki - nie.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Ta, już widze że koleś który ma w sygnie 'prosze o plusy' czy nałogowo ciupa w metina jara blunty czy daje po kablach...

kolejny zjebany temat

Opublikowano

Papierosy-Nie

Alkohol-od czasu do czasu(żubr)

Narkotyki-Nigdy w życiu

Jeśli pomogłem daj +

~Śmierć to nasze przeznaczenie~

Liczy się to co aktualnie masz.... czyli niewiele.

mc1997.png

 

 

Signature by GalactiX.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...