Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Używki :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Jakie fajki/piwo ( o narkotyki nie pytam bo to zuo )

 

Ja preferuję desperadosa, lecha, żubra / elemy lajty :) ( ale to od czasu do czasu )

 

A Wy ?

Opublikowano

Papierosy - NIE !

Narkotyki - NIE !

Alkohol - Desperados, Tyskie, Lech Pils.

 

Nie jestem alkoholikiem, lubię wypić z kolegami lub przy dobrym meczu.

Możecie spotkać mnie pod nickiem Haapaj


Beztytulu_hsnqrqr.png

Opublikowano

e tam gadasz

maryska mniej uzaleznia od papierosow

a tak to tylko piwko jakies albo wino( ale z górnej półki)wódki nie pije

Opublikowano

Palenie fajek już dawno RZUCIŁEM

Narkotyków nie biorę bo jak to sam autor napisał.. Jest to zuoo

a co do alkoholu to od czasu do czasu Kasztelan/Desperados

 

Picolo !

 

ludzie ci pisali

SPAMEROM MÓWIMY NIE

tCGj4L.png

Opublikowano

@Emotec a jest nie owocowy ? :)

@ Mów mi panie i Uncle - żal was z deka

@UP: Fajki to pale jak sie wkurze czy cos tak na rozluznienie :) wypic wypije czasem tez z kumplami albo od swieta (jakies urodzinki/imieninki ) a takto nie jestem zadnym nalogowcem :)

Legenda
Opublikowano

Only oranżada na miejscu.

 

Heh!

Widzę że kaucja za butelki w Polsce dalej obowiązuje.

No ale nic, ja tak samo jak reszta Picollo, czasem zaszaleje i wypije se Sprite ale to tylko okazyjnie.

Opublikowano

Kiedyś to tylko w urodziny ... a że codziennie ktoś obchodzi urodziny to z kolegami... były libacje codziennie :D Ale to tak z 2 tygodnie później już nie mogłem .

Opublikowano

Wódę rzadko piję najczęściej Carlsbergi bo dobrze i tanio :D A desperadosy mi jakoś nie podchodzą. Nie palę ani fajek ani zioła, narkotyków też nie próbowałem.

Mariuszw13.png
Opublikowano

Wódka różnicy nie robi, chociaż chętnie popijam cytrynówkę. Kozacko wchodzi bez zapitki.

Lech, żubr, tyskie.

Viceroy Czerwone 100's

Weed.

Hip-Hop nie umarł.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...