Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Lubicie To Forum ?


xD  

121 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lubicie to forum ?

    • Tak
      73
    • Nie
      48

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lubię to forum ale nie lubię tych n3o, które robią Multi latają i tylko forum zaśmiecają.

Gdzieś tak 90% ludzi nie lubię a 10% jest jak najbardziej w porządku. :)

 

 

 

PS. Kokosz zrób rejestrację płatną przez sms będzie mniej tych noobów. ;)

 

Ocipiałeś? Założyłes sobie dawno konto a teraz kurwa chcesz płatną rejestracje? Ty nupqu byś bulić nie musiał ale inni tak. Co kurwa? mają zakładać konto jak chcą coś sciągać i płacić 2.44zł? To chyba cie pojebalo.

a wykurwiaj.

Opublikowano

Każda rzecz, kwestia, człowiek, itd. mają swoje wady i zalety.

 

Wadą na pewno jest, duża ilość osób, która ma nierówno pod sufitem.

Faworyzowanie różnych osób przez Administrację..

Dużo spamu, dużo niepotrzebnych, kpiących tematów.

Ludzi, którzy patrzą na opakowanie człowieka, a nie na wnętrze.

"Speców" od polskiej ortografii.

A także debil debilem debila pogania.

 

Oraz na tym forum, ciężko jest wyrazić własne (negatywne) zdanie.

Podziwiam kilka osób które są bardzo szczere.

 

Zaletą jest to, że można spędzić jakoś czas, poznać fajnych ludzi, wykazać się, uczyć (w moim wypadku grafiki).

To na tyle.

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

Nie, wolę rl życie niż użerać się z 12letnimi nobkami grającymi w metina, zresztą jak można lubić forum? Uzależnienie? Propsy dla tych co mają po 25dni + online.

Wchodzę tutaj jedynie jak czegoś potrzebuje. Niestety przyszedłem na chwile zostałem na dłużej ;)

Opublikowano

Bezsensowne sa takie ankiety :/

 

Przeciez ten kto lubi to tu pisze,wchodzi itp...

 

Ten kto nie lubi wgl sie tu nie loguje!

reklama RMCF1902

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...