Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Lubicie To Forum ?


xD  

121 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lubicie to forum ?

    • Tak
      73
    • Nie
      48

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wole życie realne, ale poznałem pare osób z tego forum i są z nimi odpały. Więc chyba tak.

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

Trochę głupie pytanie, jak ktoś by nie lubiał tego forum to by na nim nie był :P Ale tak Bardzo lubię to forum <3

2nbcax2.jpg

Legenda
Opublikowano

Fajne jest to forum , ale jakbym miał wybierać forum między znajomymi to znajomi <3 for ever

 

Ty powinieneś wybrać naukę ortografii.

Przed przecinkiem nie dajemy spacji.

 

Co do tematu to, nie, w czasie wolnym mogę wejść na forum i właśnie dlatego zrezygnowałem z Moderatora WoW'a bo forum zabierało mi zbyt dużo czasu.

Opublikowano

Pytasz ludzi na forum czy lubią to forum trochę dziwnie pytanie ale ja Kocham MPCFORUM!!!

Jeśli pomogłem daj +

~Śmierć to nasze przeznaczenie~

Liczy się to co aktualnie masz.... czyli niewiele.

mc1997.png

 

 

Signature by GalactiX.

Opublikowano

Po co pytać userów czy lubią to forum...jakby nie lubili to by tu nie zaglądali... Mmmm.. MPC wub.gif


Opublikowano

Tak bardzo lubię zawsze znajdę pomoc i ja staram się ją potem przekazać ;) Ale to tylko wirtualna stronka ;)

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

a cóz to za pytanie

wiekszosc wchodzi tu po darmowe boty / cheaty

ja lubie to forum

Najlepszy Dedykowany serwer ! .

-Bdb. maszyna na której jest postawiony serwer ,

-Opłacony z góry na 1 rok ,

-Raty serwera - 150 exp , drop yang 200-250 ,

-Wiele graczy

-0 Lagów

-Rekrutacja na Gm'ów otwarta

-Maxymalny lvl to 255 ,

-Nowe skille

-Nowe metiny koreańskie , 150-250 lvl.

-Nowe mapy - takie jak , mapa handlowa , grota v4 , kraina smoków , eventownia .

 

Zapraszam więcej informacji tutaj .

 

 

spam.gif

Opublikowano

@Pau o ile mi wiadomo przed "bo" tez sie stawia przecinek.

 

@TOP

W wolnych chwilach między dziewczyna, kumplami i szkoła wbijam czyli najczesciej w nocy. Teraz jestem chory to wiecej czasu tu spędzam:D

Opublikowano

Ty powinieneś wybrać naukę ortografii.

Przed przecinkiem nie dajemy spacji.

 

Co do tematu to, nie, w czasie wolnym mogę wejść na forum i właśnie dlatego zrezygnowałem z Moderatora WoW'a bo forum zabierało mi zbyt dużo czasu.

Ja lubię jak przecinek się wyróżnia , to moje upodobanie i zasada ;] jak masz kogoś krytykować to zacznij od siebie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...