Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Steam Crack Wszystkie Gry.


Jeawl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam małe pytanie: Czy jeśli to pobiorę, wrzucę, itd. to będę musiał pobierać te gry czy już będą pobrane i mogę grać.?

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Da sie pobrac tylko gry od Valve (cs , hl) itp. bo jak chce np. Need For Speed Shift to pisze ze serwery zajete...

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Steam validation reject

To szajs nie warto tego ściągać, ciężko wam wydać 30 zł na klucz steam??

Jestę konię

Opublikowano

Z tego co słyszałem za publikacje Crack w Internecie Grozi Odpowiedzialność Karna!

Przybyłem w końcu na Forum MPc po 3 letnim banie na konto:D Czas odnowić stare znajomości i zrobić coś nowego !


 


Już niedługo Reaktywacja Serwera AlarmaMt2 :)

Opublikowano

Z tego co słyszałem za publikacje Crack w Internecie Grozi Odpowiedzialność Karna!

 

oooo? No coś ty? Ale masz kurwa zapłon. Jak ja na święta.

 

Tylko gry VALVE działają. Osobiście korzystam z Dark Steam'a. Polecam. 3$ ale zajebisty ;>

a wykurwiaj.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dzialaja avatary mozna przyjaciół dodawac?

http://www.mpcforum.pl/topic/331780-tutsteam-crack2-wiecej-gier/

Podobno można.

Opublikowano

Na informację "Steam servers are too busy to handle your request" nie ma sposobu.

 

A jeżeli chcesz zablokować update steam to:

Do notatnika wklej BootStrapperInhibitAll=Enable

Zapisz to tam, gdzie zainstalowałeś steam pod nazwą Steam.cfg

Dopóki nie skorzystałem z Internetu,

nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

Stanisław Lem

sygna_hnhpqsw.gif

Opublikowano

A jeśli mam oryginalnego cs'a souce'a , to jak go zainstalować tak żeby działał przez tego steam cracka a nie najnowszego steama ? Bo oryginalny cs jak sie instaluje to od razu tworzy folder steam i tam sie instaluje. I jeszcze jedno pytanie. Czy będę mógł grać na serwerach steam ?

Daj Like'a ;D

Opublikowano

Pytanko.

Guild Wars można grać tylko wtedy jak się kupi.

A jeżeli ściągnę je przez to to dostane jakiś klucz, crack albo wgl coś żeby móc grać ?

Opublikowano

@up

 

Nie, nie trzeba cracków etc.

 

@2xUP

 

Niewykrywalne, i nie karalne ( pozatym nie chciało by im się do miliona ludzi pukać i sprwadzać )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...