Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Szybko I Efektywnie Szukać Diamentu


mancio4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich dziś pokażę wam jak efektywnie i szybko znaleźć diament!

 

1. Potrzebne nam będą kilofy żelazne, ponieważ będziemy kopać się głęboko, pochodnie, drabinki oraz około 5-6 minut.

 

 

2. Drugim Krokiem jest wykopanie tunelu 2x1 w dół oczywiście który będzie kończył się przy skale macierzystej, której nie da się zniszczyć.

Screen !!!<----- Klik

 

 

3.Następnie musimy zrobić tunel 2x3 w którym będziemy prowadzić nasze prace wydobywcze ;p

Screen !!!<----- Klik

 

4.Po kilku kratkach mamy taki oto efekt

Screen !!!<----- Klik

 

*5.Jeśli na tej głębokości znajdziecie "jeziorko lawy" to polecam obkopać wszystkie ściany jeziorka bo może być tam dużo diamentu.

 

 

FILM :

 

Myślę, że komuś przyda się ten poradnik.

Jest to bardzo szybki sposób i efektywny w około godzinke przy dobrym szczęściu można znaleźć nawet 30 Diamentu !!!

Dzięki temu sposobowi nie musicie męczyć się z chodzeniem po jaskiniach!

 

@edit za chwilę dodam filmik

KUPIE STAL DLA NINJY NA CANDY LONGJU +9 PISAĆ !!!! PW

Opublikowano

Ja zawsze schodkami kopię ^_^

+ leci bo się pewnie namęczyłeś.

 

@Tsdek

Fart albo czit :>

 

@Edit

Pupa! Ja nic nie znalazłem a było duże jezioro lawy :F

Wole kopać swoim sposobem :D

Reklama:

userbarwb.png

Opublikowano

znalazłem 45 diamentów :D

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

No to Gratulacje :D Sam widzisz, że to jest dobry sposób

 

@ i jak znalazł już ktoś coś ?;p

KUPIE STAL DLA NINJY NA CANDY LONGJU +9 PISAĆ !!!! PW

Opublikowano

No to Gratulacje Sam widzisz, że to jest dobry sposób

 

@ i jak znalazł już ktoś coś ?;p

 

sorry za double

KUPIE STAL DLA NINJY NA CANDY LONGJU +9 PISAĆ !!!! PW

Opublikowano

Hmm... Po prostu łatwiej by było napisać, że diamentów szuka się na samym dole ;x. No ale cóż, niektórzy oczywistych rzeczy nie wiedzą ;p.

X-Ray lepszy xD. (joke)

Opublikowano

ymmm, zawsze jak się kopie do tej ostatniej niezniszczalnej skały znajdzie się diamenty, złoto redstona ale lepiej szukać jaskiń niż pierdo**lić :D się z kopalniami ;p

89850546305879240269.png

 

 

Jak już masz coś mi dawać, przemyśl to 10 razy, potem 5 razy i ostatecznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź noobek

:) daj delete.pngsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gif

,, BY Mariobase kropa pe el xD!

Opublikowano

jest bug na szukanie jaskiń :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=HKz38gD7ZSU

 

pozdrawiam.

89850546305879240269.png

 

 

Jak już masz coś mi dawać, przemyśl to 10 razy, potem 5 razy i ostatecznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź noobek

:) daj delete.pngsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gif

,, BY Mariobase kropa pe el xD!

Opublikowano

1 to nei moj filmik i nic nie reklamuje 2 napisales ale najpierw znajdx taka jaskinie to ja ci dalem film jak ja znalezc.. nastepny niedorozwój.

89850546305879240269.png

 

 

Jak już masz coś mi dawać, przemyśl to 10 razy, potem 5 razy i ostatecznie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź noobek

:) daj delete.pngsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gifsexf.gif

,, BY Mariobase kropa pe el xD!

Opublikowano

Na pewno w 1.3 zrobili tak, że generuje się więcej diamentów 'na dole'.

Wszedłem na serwer multi mojego kolegi - w jednym dość dużym systemie jaskiń na głębokości ~20 klocków od bedrocka - 30 diamentów.. To jest amator, nie umie nawet zainstalować modów, więc nie mógł tego 'zczitować' o.O

A w moim świecie z alfy diament spotykałem na tej głębokości raz na pare tygodni ..........

Zobaczyłem cartographerem obie te mapy. Okazało się, że na tej z bety jest dobre 10 razy więcej diamentów, do tego większość właśnie do 30 kratki od bedrocka....

To nie jest zwykły pech - trzeba się przesiąść na nowy świat.

P.S. Nie będę generował mapy dalej, bo to byłoby ~3000 kratek od spawnu!

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

No niestety bywa ale wiesz możesz się mylić co do twojego kolegi bo łatwo wgrać X- Raya ;/

KUPIE STAL DLA NINJY NA CANDY LONGJU +9 PISAĆ !!!! PW

Opublikowano

ja polecam wykopiać dół do końca mapy i ubezpieczyć się w conajmniej 10 TNT dół kopiemy 2x2 i na końcu gdy jesteśmy stawiamy Tnt na 1 z dołku a na 2 podstawiamy pod siebie klocki i sobie jaskinię poszerzamy

989404433.png

Pomogłem daj +

Opublikowano

Ja x-ray nie używam i nie mam zamiaru.

On tak samo. Nam zależy na zabawie.

Ale cartographer się nie myli - na pewno zwiększyli ilość generowanych minerałów.

No to zabiorę się za generowanie czegoś fajnego ;p

 

P.S. Mówiąc że to zczitował chodziło o to że jakoś edytował świat albo po prostu przywołał i postawił tą rudę diamentu (jak sie tak da ;p) a nie jest na tyle zdolny xD

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Opublikowano

plaszkalpl no wiesz niektórzy mają wielkie pułapki 50x2x50 więc wiesz nie problem ja osobiście mam taką i mam 64 proszki na 10 minut

KUPIE STAL DLA NINJY NA CANDY LONGJU +9 PISAĆ !!!! PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...