Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zagrać W Minecraft'A Na Telefonie Z Android'Em


Zanoxi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No już wędruje na mojego Swifta.

@edit

 

Mi pokazuje błąd:

Problem parsing level.dat  - Maybe a corruped file ? 

Pokazuje go jak klikam na ikonce MineDroid.

 

Wydaje mi się, że to działa z tym starym formatem savów.

 

 

mi dziala na swifcie :) CM 7

00979453523907008934.png
Opublikowano

Na moim Galaxiku S Android 2.3.4 no dziala , ale to jest jak ktos tam wyzej napisal bardziej do zwiedzania niz budowania bo na telefonach grac w minecrafta ? W sumie jak chcecie ale to przesada lepiej juz na kompie.

Podam jeszcze parametry Galaxiego:

Ram 512

Procesor 1 GHz

2.3.4 MIUI Galent

Opublikowano

A ja wam powiem tylko tyle ze to PIRACTWOOOOOOOOO

 

Jakie piractwo ?? Jak nie wiesz to się nie odzywaj Minedroid i Minebuilder to są darmowe aplikacje ...

940messi.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@ref

Zaktualizowałem , nowa wersja minebuilder 1.7 już jest

 

 

 

ps. Za co te - ? Aktualizuję ciągle jak tylko wyjdzie nowa wersja a wy i tak to macie gdzieś i minusujecie

940messi.png
Opublikowano

@up tylko na androidy.czy iphon ma androida?

 

@EDIT czemu jak wlaczam swiat jakis w minebuilderze to jak sie zaladuje to blad aplikacji.wiecie jak temu zapobiec i czy mozna wgrac swiat z 1.7.3 jak tak to jak?

1378238828-U336505.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

czy ktoś jest w stanie przerobić to na nokie 5530 ???

A masz na niej androida? NIEEE. Więc nie zagrasz. Sprzedaj nokie, dozbieraj 200zł i kup swifta .

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Opublikowano

ja nie mogę zainstalować mam też GT540 swift i mam takie coś "Nie można zainstalować aplikacji MineDroid w tym telefonie" sad.gif ASTRO V2.3.1 DODAJE I NIC

zalezy ja zaktualizowalem androida na 2.1 i wszystko chodzi super :D

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...