Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] W Pełni Działający Kamermod. + Moje Pliki (24.02.2011)


Fireman105

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym wam przedstawić :

Działający KamerModa dnia 24 lutego 2011 roku. <3

Oto Link do kamer moda z dzisiaj.

http://metin2mod.tk/metin2pl.html

Jeszcze kamer nie dopracował go, wiec co jakieś 40 sekund loga.

Ale to już nie problem. Dzięki moim plikom kick'i już są przeszłością.

http://hotfile.com/dl/107159985/21a75dd/HshieldByFireman.rar.html

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=d6bdb861d32533e3957ef26b859fc40991b62df2fafeda22830d7f45d078f767-1298554760#

Nie życzę sobię wrzucania moich plików na inny hosting.

Co należy zrobić:

- Spachować Metka

- Storrentować go.

- Sprawdzić czy działa

- Zainstalować Kamer moda.

- Usunąć stary hshield.

- Wrzucić mojego hshield'a.

- Wszystko Działa. w 100%

 

Testowane przez 2h

-działa :D

- testowane na 6 komputera. Nie ma prawa nie działać.

 

Jak przeczyścić kompa programem Jv16.:

1. Pobieramy program :

http://www.dobreprogramy.pl/jv16-PowerTools,Program,Windows,13143.html

Skanu nie daje bo pewne źródło.

2. Odpalić go. Pojawi się takie okno.

bb5489ac67907dfc.jpg

3. Klikamy Tu.

888b5e9133275396.jpg

4. Potem

bd01666943a380cb.jpg

5. Następnie

48150f873a3925e6.jpg

6. Kolejno

6495191741ebb421.jpg

7. Na koniec.

3fc8a964cfddf7da.jpg

8. Restartujemy kompa i gotowe. :D

 

@Edit. Dodano Foto'Tut <3

 

Jeżeli komuś nie działa to nie wykonał tego jak "Pan Bóg przykazuje" (zgodnie z moimi poleceniami)

Mnie i moim kolegom, działa :P, ale na pewno nie tylko nam xD,

 

@Edit. Co zrobiłem z hshield'em.?

Pozmieniałem pliki złożyłem w to dużo pracy. <3

Hshield nie wysyła logów.

Mam również go zablokowanego metodą

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/page__hl__blokowanie

i

http://www.mpcforum.pl/topic/276539-megatut-blokowanie-hs/page__p__1908796__hl__blokowanie__fromsearch__1#entry1908796

XDDDDDDDDDDDDDD

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I jak sprawdzał ktoś czy działa ten sposób bo mi się dopiero metek instaluje.

Opublikowano

Na tym kamermodzie nie dzialają hacki ani boty. Trzeba czekac az ktos zrobi obejscie w hs

zbyt duża sygna.

Opublikowano

Nie realne aby logało. Proszę usunąć inne metki z kompa i zrobić jak napisałem. Należy również przeczyścić kompa programem jv16 Powertools. i zablokować hshield (całkowita blokada hshield).

XDDDDDDDDDDDDDD

Opublikowano

Jaki sharkbot może ktoś linka podać? ;x

 

 

 

EDIT. Wrzuci ktoś tą nową wersję kamera na speedyshare?

Opublikowano

Działa łap +, jedyne co nie działa w modzie to zjebany szept, po otwarciu okna szept gra się wyłącza, ale to już do kamera trzea pisać

Kolekcjonuje + :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cokolwiek mi dasz dzięki za poświęceni mi czasu ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Sorry że tu lecz ktoś napisał że działa jakiś sharkbot mógłby ktoś dać link lub chociaż nazwę dokładną?

Opublikowano

Mi nie działa. :| żal

 

 

Ps: robie wszystko zgodnie z instrukcją i ten sam błąd co po aktualizacji :mellow:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...