Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] W Pełni Działający Kamermod. + Moje Pliki (24.02.2011)


Fireman105

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pyt ten folder HSUserUtil.log trzeba podmienić z tym plikiem o tej samej nazwie w głównym katalogu?

NIe bo i tak są puste .

Opublikowano

Na tym kamermodzie nie dzialają hacki ani boty. Trzeba czekac az ktos zrobi obejscie w hs

 

 

chyba ąz ktoś zrobi nowe hacki a nie obejście. tamte już nie działają na tym exe

Opublikowano

A ja mam problem zainstalowałem moda i wyskakuje:

Nieprawidłowa wersja pliku Pack/index

Wie ktos?

ZBIERAM

11949856271997454136tas.png

Opublikowano

Sorki. Wszystko dziła jak należy ale KAMERA to żenada nie ma AUTOPOT, HACKA NA SPEEDA, ani nic. żenada

 

owal: widac ile % szansy mamy na ulepszenie

Mozliwosc zapisania loginu/hasla

Ghost mode ---> Video

Limit Yang na handlu 999kk

Wsiadanie/zsiadanie z konia F12

Multihack pod F6

dodany przycisk warp przy pasku życia moba

ctrl+v wkleja tekst do czatu.

komunikat ze kanał jest pelny nie powinien juz sprawiac problemow.

Auto poter, komenda /autopot

 

 

Zenada nie działa

Opublikowano

DZIAŁA po co pisać jak nie sprawdzałeś nawet czy działa czy nie ja testowałem i działa i to nie on jest autorem tylko Kamer http://metin2mod.tk/metin2pl.html

Weś sie nie udzielaj sprawdzałem tylko źle wgrywałem muj błąd. Mieszkasz ze mną żę wiesz że nie wgrywałem ... LOLLLL

Opublikowano

Sorki. Ale mi nie działa. jeszcze przesknuje komputer ty mprogramem jv16. a przed przeczysczeneie mwyskakuje mi neiprawidlowa wersja pliku pack/pc2.epk....

moze mi ktos powiedziec co mam zrobic

Opublikowano

Sorki. Ale mi nie działa. jeszcze przesknuje komputer ty mprogramem jv16. a przed przeczysczeneie mwyskakuje mi neiprawidlowa wersja pliku pack/pc2.epk....

moze mi ktos powiedziec co mam zrobic

 

Źle to wgrałeś. Zrub to zgodnie tak jak instrukcja muwi, ja sie pomyliłem i też mi to wyskakiwało. Ale jak wgrałem na nowo to działa. :rolleyes: :)

Opublikowano

a ty mprogramem trzeba przeczyscic kompa.. b ozainstalowalem jeszce raz i ne iwiem czyscic?? i najlepiej daj mi swoje gg

 

masz napisz wszystko ci powiem 1880247

Opublikowano

Ja blokłem hs'a wgrałem nowego kmr moda i teraz mi wyskakuje blad z indeks..;/

21939.png18706.png

200 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

400 Postów[X]

slidbar.gif

 

 

Kiedyś zbierałem -

A teraz Like

Opublikowano

Zamiast pisać ten TUT wystarczyło zajrzeć do mojego TUTKA pomógł by im w 99,9% lub 100% w tym przypadku w 100% bo jest wszystko co było trzeba ;)

http://www.mpcforum.pl/topic/302514-tutnie-dziala-ci-hack-a-komus-tak-sprawdz-jak-poprawnie-odpalic-expiseasy/

Ale masz +

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...