Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Lektur Szkolnych Przeczytaliście.?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja również nie czytam, wolę odpalić film.

Jedynie co przeczytałem to :

  • Antygona
  • Syzyfowe Prace
  • Latarnik
  • Kamienie na szaniec
  • Śmierć urzędnika
  • Dziady
  • Krzyżacy

pzdr.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Ja nie przeczytałem tylko Krzyżaków, Starej Baśni, Ani z Zielonego Wzgórza i Dzieci z Bullerbym, a tak to wszystko i do tego jakieś poboczne co sam sobie wybrałem ;p

To wychodzi, że ja na rok czytam ok. 13 książek B)

Natanek RLZ!

 

(W kolorze piekielnym)

Weteran
Opublikowano

Janko Muzykant

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Opublikowano

1.Dzieci z Bullerbyn

2.Tomek w krainie kangurów

3.Pinokio

Czytam streszczenia

Jeśli pomogłem daj +

~Śmierć to nasze przeznaczenie~

Liczy się to co aktualnie masz.... czyli niewiele.

mc1997.png

 

 

Signature by GalactiX.

Opublikowano

ja jedynie kiedyś przeczytałem

- Harry Potter i Kamień Filozoficzny

- Opowieść Wigilijna

- Anaruk Chłopiec z Grenlandii

- Dzieci z Bulerbyn

 

a było ich naprawdę dużo może 15 może 20 nie wiem :D

Opublikowano

-Opowiesc wigilijna

-Dziady

-Latarnik

-Kamizelka

Te pamietam, bo od podst. troche ciezko zapamietac wszystkie.

Teraz mam dylemat czy czytac syzyfowe orace. o.O

Opublikowano

Szkolne lektury przeczytałem wszystkie jakie były zadane w 100% :) (jestem hardkorem)

 

Pozatym często coś czytam nie obowiązkowego ;]

Opublikowano

Robinson Crusoe i Krolowa sniegu :P

 

Wole ogladac filmy niz czytac ksiazki;p

 

Tak czy siak znam caly zakres ksiazek bo musialem umiec na mature

s0vgbq.png

userbarkopiasz8.png

Opublikowano

Chodzę do 3 klasy gimnazjum, ostatnią lekturę poważną(minimum 100 stron) przeczytałem w 6 klasie. W gimnazjum chyba tylko "Kamizelkę" przeczytałem

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Dzieci z Bullerbyn

Opowieść Wigilijna

W pustyni i puszczy

Robinson Kruoze

Pinokio

 

Tyle Pamietam

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Ja to przeczytałem ogółem od podstawówki około 15-20 lektur jak nie mniej. W podstawówce jeszcze czytałem chętniej lektury a w gimnazjum nie ma siły. Czytam jak mi się przypomni albo jeśli nie mam nic do roboty ( komp zajęty, w TV nic ciekawego nie ma itp. ). Wymienię kilka przeczytanych ;) Nie są po kolei także się nie czepiać 8)

 

1. Pinokio

2. Jezioro osobliwości

3. Śmierć urzędnika ( na lekcji w 3 minuty 8) )

4. ...nie ma z kim tańczyć... ( Aktualnie czytam choć już po terminie i nieobowiązkowa lektura była :D )

5. Opowieść wigilijna

6. Część dziadów

7. Kamizelka

8. Kamienie na szaniec ( spoko książka ;) )

9. Latarnik

10. Stary człowiek i morze

 

To są wszystkie, które pamiętam.

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...