Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Lektur Szkolnych Przeczytaliście.?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I tutaj do was pytanie, ile w swoim życiu przeczytałeś lektur szkolnych.?

Ja osobiście przeczytałem może ze 3 ;d

 

1.W pustyni i puszczy

2.Dzieci z Bullerbyn

3.Opowieść Wigilijna

 

Nie myście sobie, że nic nie czytam, bo czytam streszczenia ;d

w83od2.jpg

Opublikowano

Mało xD

 

1.Dzieci z bulerbyn

2.Karolcia -.-

3.Opowieść wigilijna

4.Mały książę (najgłupsza książka jaką czytałem)

5.Pinokio

 

5/20

 

reszty nie pamiętam ale było ich gdzieś z 20 a i tak z żadnej pr.kl nie dostałem 1 xD

1313798626-U268549.gif

Sam na 32 w zombie bez użycia maszyny z napojem reanimacji

Opublikowano

1.Antygona

2.Syzyfowe Prace

3.Niemcy

4.Mały Książę

5.Kwiat Kalafiora

6.Siłaczka

7.Stary człowiek i morze

8.Kamienie na szaniec

9.Quo Vadis

 

W III klasie gimnazjum zacząłem czytać lektury ;)

icecubea.png

Opublikowano

1.Antygona

2.Syzyfowe Prace

3.Niemcy

4.Mały Książę

5.Kwiat Kalafiora

6.Siłaczka

7.Stary człowiek i morze

8.Kamienie na szaniec

9.Quo Vadis

 

W III klasie gimnazjum zacząłem czytać lektury ;)

 

 

Ja te lektury mam w II klasie gimnazjum 0.-.

Strach pomyśleć co będzie dalej.

w83od2.jpg

Opublikowano

Nieczytanie lektur + 20 do lansu

-.-

Jakoś mnie lektury szkolne średnio interesują, jak mi się chce to czytam streszczenie. Co do ilości przeczytanych, to nie liczyłem- dziwne, nie?

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

ok 40 w całości , ale za moich czasów było prawie 8-10 lektur ( książek , nie liczę jakiś tam nowel czy wierszyków ) w roku do przerobienia a tym bardziej żadnych streszczeń czy filmów

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

U nas na polskim więcej gadania niż czytania. W podstawówce 1-6 byłem pilny uczeń i czytałem większość (koło 80%) lektur, a teraz w gimnazjum to tak średnio, jak mi się chce to przeczytam, jak nie to nie :>

classes06.png

Opublikowano

.Dzieci z bulerbyn.

Karolcia -.-

.Opowieść wigilijna

.Mały książę (najgłupsza książka jaką czytałem)

Pinokio

Nasza Mama czarodziejka :D

Chłopcy z placu broni.

25qpzwi.png

Opublikowano

Ja pamiętam tylko "pies który jeździł koleją" i jeszcze jakąś co miała 10 stron a połowa to obrazki

Powoli, od początku - boga nie ma,

nikt go nigdy nie widział co, masowa schizofrenia?

Opublikowano

te co mają do 50 kartek, zawsze pytam

ile to ma stron ?

 

poczytasz 3-4 streszczenia i masz dobrą ocene.

reklama RMCF1902

 

sam żeś kuźwa reklama ...

TLS Biacz

Opublikowano

Dzieci z Bullerbyn <3

Karolcia..

W pustynii i w puszczy..

Katarynka..

 

I kilka takich smutnych po 15 stron.. nie pamiętam nazwy..

 

PS: Pozdrawiam pani Mario :) (Kochana bibliotekarka) :D

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

Assasin Creed Renesans

Neo z Bullerbym

Pinokio

Przygody Tomka Frajera

Opowieści z dupy lew babcia i stara kanapka

W Pustyni i Hałpie

 

 

5 klasa xD

. .

Opublikowano

Ja przeczytałem wszystkie o.O

Nie będę wymieniał bo trochę ich było od podstawówki do 2 LO

06111340665805659837.png

 

Spróbuj dać mi lajka z wciśniętym lewym ctrl i zobacz co się stanie :D

Opublikowano

ja od 4 klasy tylko jedną.

Ten obcy xD

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...