Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Sklep Z Gadżetami W Metin2 .Pl !


OnlyGamer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

JA PIERDOLE XDDD LEJE XDDDD

Luuudzie kurwa to juz tibia normalnie sie robi

Na tibia.com tez kiedys byly koszulki kubeczki i inne pierdoly!

wez sie pokaz z tym na miescie!

OBCIACH XDD

Opublikowano

Omg wole wyjść na ulice cały ubrany na różowo niż kupić jakiś kubek czy koszulke z metinem xD

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

@ up haha taa i jeszce zrobi o tym film ; - ddd

 

bez przesady

 

znajdą się noobki co nie mają na co kasy wydać i kupia a GameForge to w graj ! ^^

wampkopiakopia.jpg

Opublikowano

@ up haha | dobre ; dd tak jak mówiłem bez przesady

 

 

ale GF sobie naprawde jaja robi .. eh .. mało kasy najwidoczniej nie wystarcza im to , że dzieci wydaja szmal na IS ^^

wampkopiakopia.jpg

Opublikowano

Widze ze wszyscy tutaj sie smiejecie a jednak kazdy z was gra w metina.

 

Gra grą..ale to co odpierdala gf to jest po prostu porażka...mało im kasy z is to jeszcze będą słit koszulki sprzedawać...pewnie będą wystawiać tobołki na bazarach z napisami sell tanio kubki i koszulki szept

Opublikowano

o kurwa rozj**ebało mnie to, nie maja na czym zarabiać czy co? ja jak już to bym kupił to coś o klawie i podkładkę pod myche.......O KUR*WA

reklama

Opublikowano
pewnie będą wystawiać tobołki na bazarach z napisami sell tanio kubki i koszulki szept

 

Masz + za to:)

 

 

 

topic;/

 

 

 

Uwazam,ze beda mieli z tego taki zysk,jak z IS.

 

Dlaczego?

 

Poniewaz,kazdy Fan Metina bedzie chcial sobie ponosic koszulke z Mt2

 

Zaraz zrobie parodie tej koszulki chyba:)

 

 

Pozdraw

 

 

2 Nieoficjalna koszulka MT2,wydana przez ??? Studio:)

 

http://img42.imageshack.us/i/reklamakoszulkimet2.jpg/

 

 

reklamakoszulkimet2.jpg

Opublikowano

Dla mnie kompromitacja GFu. Mało kasy mają z IS? Ciekawe kto się pokaże w tych śmiesznych koszulkach z logiem Metin2 -.-

Opublikowano

2xUp

 

 

 

Jest i papier toaletowy,lecz nie wiadomo,czy wyjdzie do Sprzedazy:)

 

błąd w Podetrzyj,jest celowo

 

reklamapapierumt2.jpg

Opublikowano

Nie mają co robić ?? Ech kolejny "real item shop" Heh Ja najwyżej biorę podkładkę pod myszkę ale koszulkę... bez jaj. <_<

mocaszsygna.png

 

Avatar i sygne zrobił Slowly.

 

Moje TuTy:

 

Bezpieczne łowienie Fb - jak łowić bezpiecznie w Metin2 ! Jedyny taki sposób !

 

Schodzę na multikonto. Narka XxMocaszuxX xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...