Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto Jest Waszym Zdaniem Najlepszym Raperem


SrILanka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlaczego nazywasz go konfidentem? Sprzedał kogoś?

Można nie lubić jego muzyki, ale rzucanie słowami bez pokrycia jest żenujące.

 

Tak sprzedał Peje poczytaj troszkę w necie bo mi się już linku nie chce słuchać albo po prostu posłuchaj tej nuty.:

Opublikowano

Według mnie najlepszym raperem jest Avast z najnowszym hitem tego roku "Baza wirusów została zaktualizowana" ;)

cudo.png
Opublikowano

Nie ma jedynego najlepszego

 

składy: molesta, wfd/trzyha, slums attack, zipera, wwo, mor w.a., grammatik, paktofonika, pokahontaz

solo: eldo, włodi, fokus, rahim

 

nie chcę mi się więcej :D

Powoli, od początku - boga nie ma,

nikt go nigdy nie widział co, masowa schizofrenia?

Opublikowano

Tak sprzedał Peje poczytaj troszkę w necie bo mi się już linku nie chce słuchać albo po prostu posłuchaj tej nuty.:

Śledziłem cały beef od początku, Czarny Wrzesień mam na oryginale, wg. mnie Rychu wygrał ten beef, ale do cholery są jakieś granice.

Nie nazywa się kogoś konfidentem bez powodu.

Opublikowano

Słoń już jest nudny, ale w miarę coś tam nawija.

 

2pac, dr. Dre, Snoop Dogg, Ice Cube, DGE, Sheller, O.S.T.R. .

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Śledziłem cały beef od początku, Czarny Wrzesień mam na oryginale, wg. mnie Rychu wygrał ten beef, ale do cholery są jakieś granice.

Nie nazywa się kogoś konfidentem bez powodu.

 

tu muszę się zgodzić nie trzymam strony tede'fa ale on nie jest konfidentem bo wszystko zaczęło się przez wybryk peji w zielonej górze

po tym tede zaczoł na Facebooku wypisywać na peje zamiast powiedzieć mu to prosto w ryj i od tego się zaczęło obejrzyjcie sobie wywiad pei dla cgm.pl

POZDR

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!-Wklej to na swoja Sygnature

Wchodzę nago do kościoła krzycząc chwalmy Pana

Po czym rzucam na tace odbezpieczony granat. WSRH W CAŁEJ POLSCE. POZDRO DLA KUMATYCH

Opublikowano

"Bowiem tak łatwo ogłosić się bogiem

Jednym słowem, potem opaść wzdłuż bloku okien"

 

Śmieszą mnie wszyscy 'raperzy' z tego forum, którzy znają po 1 kawałku słonia i magika i sie wożą jak rezusy

Opublikowano

"Bowiem tak łatwo ogłosić się bogiem

Jednym słowem, potem opaść wzdłuż bloku okien"

 

Śmieszą mnie wszyscy 'raperzy' z tego forum, którzy znają po 1 kawałku słonia i magika i sie wożą jak rezusy

"Nie jestem bogiem, wasz idol też nie był bogiem

Od kiedy to bogowie skaczą naćpani z okien?"

 

Jest moda na magika, to samo z 2paciem.

Powoli, od początku - boga nie ma,

nikt go nigdy nie widział co, masowa schizofrenia?

Opublikowano

"Bowiem tak łatwo ogłosić się bogiem

Jednym słowem, potem opaść wzdłuż bloku okien"

 

Śmieszą mnie wszyscy 'raperzy' z tego forum, którzy znają po 1 kawałku słonia i magika i sie wożą jak rezusy

To tego typa co srał w szafie? Tego co go VNM zjadł, tia?

Opublikowano

Gówno się znacie, NAJ raperem polskim i światowym jest Lech Roch Pawlak

I jego bestsellerowy album "Żeli papą"

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

może ty się gówno znasz i się nie wypowiadaj....

Pierwszy raz o kimś takim słyszę. 0.-

Każdy ma inny gust!

Jakim trzeba być gimbusem, żeby nie wyczuć żartu i ironii?

A jak faktycznie to wziąłeś na poważnie, to byś sprawdził kto to.

sygnaturae.png

Genialna sygna by duds.

Opublikowano

Według mnie najlepszym raperem jest Avast z najnowszym hitem tego roku "Baza wirusów została zaktualizowana" ;)

 

Za suchara spierdalaj & giń.

Opublikowano

Joseph Hahn - Linkin Park Tak, kurwa dla ziomów sto pro, to również jest raper! Linkin park to zespół, który połączył rock, nu-metal i rap.

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...