Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto Jest Waszym Zdaniem Najlepszym Raperem


SrILanka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To tak jak w temacie może nie najlepszym tylko dobrym przekazem dla ciebie, nie chciał bym czytać tu jakiś wyzwisk

bo moim zdaniem najlepszym polskim raperem jest słoń ale jest też wiele innych dobrych raperów

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!-Wklej to na swoja Sygnature

Wchodzę nago do kościoła krzycząc chwalmy Pana

Po czym rzucam na tace odbezpieczony granat. WSRH W CAŁEJ POLSCE. POZDRO DLA KUMATYCH

Opublikowano

Wedlug mnie Najlepszym byl Magik ;/ [*]

tu muszę się z tobą zgodzić tylko szkoda że skoczył do dzisiaj słucham niektórych jego piosenek

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!-Wklej to na swoja Sygnature

Wchodzę nago do kościoła krzycząc chwalmy Pana

Po czym rzucam na tace odbezpieczony granat. WSRH W CAŁEJ POLSCE. POZDRO DLA KUMATYCH

Opublikowano

Najlepszy Polski raper : Raper Kula . Album : Kula Daje Fula !

 

 

;).

 

 

Słoń ( + Pih, peja, shellerini i wielle innych ) ;>

 

@ down

 

xD! Mądre słowa, zapraszam Cie na konferencje do kościoła w piątek o 16;34.

Opublikowano

Kurwa, sorry za przekleństwo, ale jak widzę, że ktoś piszę o Magiku to mnie skręca. Jego się nawet przy wyłączonych głośnikach nie da słuchać, bełkot, bełkot i nic więcej. Nie rozumiem wgl. jak można go zaliczyć do raperów, przecież to śmieszne jest. I jeszcze te pedalskie znicze - [*]. Ogarnijcie się. Pozdro hejty.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie mam najlepszego rapera słucham wielu wykonawców którzy mają coś do powiedzenia w dzisiejszym świecie.

 

Kolejność losowa:

 

NON Koneksja(Ego,Lukasyno)

 

WbU

 

SynTejZiemi

 

Chada

 

Chary

 

RPK(Bonus,DDK)

 

Krzychu

 

Ceme

 

Hary & Sarius

 

3Y (Dejo,WZR,Żółw) starsze kawałki

 

Satyr

 

Żółf (Fenomen)

 

Bezimienni (Ostry,Ryjek)kiedyś Mara

 

MDM (Mara,Miku)

 

Michu (Bida Squad)

 

TKS Klika (Romeo,Suja)

 

Peja (ale te dużo starsze kawałki)

 

Bez cenzury (Ero)

 

ZDN

 

Płomień 81 (Onar,Pezet)

 

 

 

 

Ich produkcje zawsze zawierają przekaz.

Opublikowano

Kurwa, sorry za przekleństwo, ale jak widzę, że ktoś piszę o Magiku to mnie skręca. Jego się nawet przy wyłączonych głośnikach nie da słuchać, bełkot, bełkot i nic więcej. Nie rozumiem wgl. jak można go zaliczyć do raperów, przecież to śmieszne jest. I jeszcze te pedalskie znicze - [*]. Ogarnijcie się. Pozdro hejty.

 

dzieciaku "Pozdro hejty" sam jesteś hejt jeśli wiesz co to znaczy wielu raperów chciało by miec takie teksty jak magik

"Łuszcz wraz z grupą Kaliber 44 był dwukrotnie nominowany do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Pośmiertnie nagrodzony, w 2001 roku, nagrodą Fryderyka za album Kinematografia grupy Paktofonika w kategorii Album Roku – Hip-Hop"

wiem że wikipedia rządzi ale takie frajerstwo mnie wku**** wejdź sobie w google i sprawdź co to znaczy hejt!!

 

żal mi takich jak ty

"hejter-anonimowy lamus,który ukrywa się pod nickiem,dogryzając wszystkim,najczęściej ludziom popularnym.Swoimi postami zaśmiecają sieć." prosze już nie musisz szukac

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!-Wklej to na swoja Sygnature

Wchodzę nago do kościoła krzycząc chwalmy Pana

Po czym rzucam na tace odbezpieczony granat. WSRH W CAŁEJ POLSCE. POZDRO DLA KUMATYCH

Opublikowano

Narazie to ty tutaj hejtujesz koxie, dać kolesiowi nagrody po śmierci, to jakbym umarł i mi dali 20tyś , hymm wydall bym je bardzo szybko, nieprawdaż ? ;>

@ up, i poco jeszcze piszesz prawde o sobie ;<>

Opublikowano

Narazie to ty tutaj hejtujesz koxie, dać kolesiowi nagrody po śmierci, to jakbym umarł i mi dali 20tyś , hymm wydall bym je bardzo szybko, nieprawdaż ? ;>

@ up, i poco jeszcze piszesz prawde o sobie ;<>

przyznaje ci racie, ale niech się zastanowi co pisze nie podoba mu się to niech napisze nie podobała mi się muzyka magika, niektórzy ludzie nawet po jego śmierci go szanują

i podoba im się jego rap, ja nie mówi ze wszystkie są dobre jego kawałki ale są

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!-Wklej to na swoja Sygnature

Wchodzę nago do kościoła krzycząc chwalmy Pana

Po czym rzucam na tace odbezpieczony granat. WSRH W CAŁEJ POLSCE. POZDRO DLA KUMATYCH

Opublikowano

Miałem na myśli Wasze komentarze w stosunku do mojej wypowiedzi. Ale tak to jest jak nie umie się czytać ze zrozumieniem. Następnym razem polecam wizytę u okulisty. Wiedziałem, że zaraz po napisaniu mojej wypowiedzi znajdzie się para idiotów, która zacznie mi tutaj pisać jakieś pierdoły. Wiesz co? Chuj mnie obchodzi co ten pajac dostał. A teraz najlepsze z twojej wypowiedzi, cytuje "wielu raperów chciało by miec takie teksty jak magik", haha, dzięki dawno nikt mnie tak nie rozbawił jak Ty. Widać, że kolejne dziecko ne0 założyło konto na forum tylko, żeby spamować jaką on to ma 'wielką' wiedzę o rapie.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Najlepszym Raperem w polsce jest moja stara -.-

Kogo to obchodzi ?

Magik [*]

2pac <3

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jak by co zbieram te Zielone :)

Najebałem w tego posta takie ilości ironii, że możesz mieć problemy z prawidłowym zrozumieniem zawartych w nim treści.

 

250Postów[v]

300Postów[v]

350Postów[v]

400Postów[v]

Opublikowano

Temat rzeka, każdy raper ma osobny styl i nie ma co porównywać jednego do drugiego.

pejakk Nie rozumiesz jego twórczości bo miał przekaz w swoim psychorapie w przeciwieństwie do obecnego chłamu w którym pierdolą policję i chwalą się o imprezach i innym szajsie.

 

Temat wg mnie do zamknięcia bo ciężko określić. Sam osobiście twierdzę że jednym z najlepszym jest 2Pac. Dlaczego? A dlatego bo w swojej twórczości, wypowiedziach i działaniach przedstawiał rzeczywisty obraz to co się dzieje wokół niego. Nie był pozerem to tyle ; )

I darujcie sobie te wasze znicze,naprawdę.

238626.jpg]
Opublikowano

Nie widzę sensu zapalania zniczy w internecie, jak tak bardzo go darzysz sympatią i jego twórczość, to idź na jego grób i to zrób.

Dla wielu osób Hip-Hop jest jedynie mp3 w telefonie, na tym ich wiedza o RAP'ie się kończy.

Jak dla mnie najlepszymi RAP'erami jest całe P do N ( Poznań dla niekumatych. ), WSRH, AIFAM i PDG - to są chyba najlepsze składy Hip-Hopowe. Oj zapomniałem o Szpadyzorach.:)

Również dobrym zespołem jest HempGru.

Gardzę Mezem, Owalami i Firmą.

Pozdrawiam.

g0Tef.jpg

Opublikowano

W tych czasach jest nie możliwe wybrać najlepszego z najlepszych bo jest ich po prostu za dużo ;)

Wymienię moich ulubionych

 

Sokół

 

Sobota

 

Grubson

 

Pih

 

Słoń

 

Ten Typ Mes

 

Stasiak

 

Gural

 

Magik

 

Peja

 

Kolejność losowa ale moimi faworytami są :

 

Słoń i Pih

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Słoń.

Diss na Słonia to samobójstwo =D

Moze jeszcze O.S.T.R

 

ps. Shellerini.

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

Opublikowano

Według mnie jest dużo, ale trzech moich ulubieńców to PEJA, SŁONŃIU I Zespół.: Trzeci Wymiar

PSNie rozumiem jak ktoś morze słuchać Tedego (FRAJER). Bez obrazy dla fanów KONFIDENTA

Weteran
Opublikowano

Justin Biebier i Miley Cyrus

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

 

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...