Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Bierzemy Misje Dla Innych Firm :D


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czy mozesz odpisac na gg ..... bo pisze do ciebie ale nie odpisujesz nic :( mam problem ze zmiana numerkow misji bo ciagle sa te same i potrzebowal bym malej pomocy ...

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Pamietajcie, ze misje sa widoczne na mapie gry.

 

@UP

Report Double Post

 

Report za spam posta niepotrzebnego.

Opublikowano

Misja zimowa Zimowe igrzyska trwają i Twoja firma potrzebuje Twojej pomocy.

Wykonaj wszystkie 24 zlecenia i wygraj zimową niespodziankę.

Po kolei:

Wykonaj

Zbieraj Terbium. (0 / 15)

Zostań krócej niż 00:30:00.

Zniszcz -=[ Saimon ]=-. (0 / 20)

Wykonaj

Zniszcz -=[ Mordon ]=-. (0 / 15)

Zostań krócej niż 00:45:00.

 

- 900 uridium

- 145.000 kredytów

- 80.000 PD

 

zimowki dzialaja!!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Raczej chyba nie powinno się dostać:)

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Gość Pan Maciek
Opublikowano

Mozna perma (bez ostrzerzen), ale nie znam nikogo ani nie slyszalem, by ktos to wykryl.

Opublikowano

kurde ani specjalne ani zimowe nie działają ;/

 

Prosił bym o numery misji specjalnych i zimowych które da sie odpalić

  • 1 miesiąc temu...
Gość Pan Maciek
Opublikowano

Szkoda, sporob ialej za nia jest :D

FAjnie jak by znalezli cos na misje powtarzanie.

Ciagle bym ta robil :P

Opublikowano

Misji, w której treści jest

zrób cośtam "na wrogiej mapie x-1", albo "x-6", albo "x-7" nie da się wziąć drugi raz, bo taka misja jest tylko jedna. Można wziąć tylko takie misje, w których są podane dokładne mapy, np. "zrób cośtam na 1-7" i wtedy możesz ją zrobić 3 razy, bo są 3 oddzielne misje dla 1-7,2-7 i 3-7. Natomiast jeśli jest x-7, to dla każdej firmy pasuje, więc nie można jej zrobić kolejny raz.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ej a mi się to nie udaje ( poprostu nie wiem ) mógłby ktoś filmik wrzucić bo ten na 1 stronie mi nie działa prosę :(

Nie ma w tym nic trudnego odpalasz firebuga w firefoksie oczywiście w zakładce misje .

- Klikasz PPM na szarą ramkę pomiędzy obrazkiem a misjami.

- Zbadaj element.

- Edytuj.

- Usuń cały kod i wklej ten

- Wystarczy wybrać misje bez zabawy w zmiany cyfr.

Powodzenia

misje.rar

bugpointblack.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...