Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download + small TUT] 24/7 Ore rucher , Auto sell 0.66 GMS


mapler123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wyskakuje żaden blue screen. Po prostu wyskakuje to okienko i stoi w miejscu. Nie mam Visty tylko xp.

ripcurlwavenv8fn9.jpg
WTF HAX?!surfchi21xw7.gif
potrzebuje hacka do maple story przez ktury bęnde mugł (zabijac potworki nieruszajac sie z miejsca, zeby mnie niebiły, i żebym mógl zbierać all itemki z mapki <z>)
Opublikowano

HMM... No więc poszukaj pliki MaxPopKart.dat gdzieś tam obok powinien być maxpopkart.reg lub coś w tym stylu (.reg) Spróbuj go update.nąć.

Opublikowano

Ja tez mam problem. Wszystko mi dziala, tylko ze jak odpalam bota to maple mi sie strasznie tnie i tu mam pytanie czy tak ma sie ciac czy cos zle zrobilem??

Opublikowano

a mi wyskakuje blad taki pisze cos takiego: This program cannot update the installed version on Map.wz becouse of the fallowing reason: D:/nexon/maplestory/map.wz: unknow version i nie idzie spatchowac nawet nie wiecie co zrobic?

 

 

 

mam to samo... :(

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@up

ty to jesteś naprawde zdrowo popier...... TO JEST DO GMS V 66

A TERAZ JEST GMS V68 LUB EMS V52

EMS Kradia :

 

115Dk dead

117 WH+ SUPRA ACTIVE

47 Dual Blade

 

Sprzedam Fairfrozem 124 czy 126 att

KUPIE XBOW 110 ATT+

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...