Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Alamutmt2


Kouta.™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6 skill odpada według mnie.

Za dużo chcecie.

Co z bonami bo chyba nie wyczytałem? (wiem, że będą wchodzić takie jak na csyt2 (silny przeciwko), ale czy maksymalne)

Ogólnie zapowiada się dobrze, ale na kiedy przewidywany jest start?

Opublikowano
6 skill odpada według mnie.

Za dużo chcecie.

Co z bonami bo chyba nie wyczytałem? (wiem, że będą wchodzić takie jak na csyt2 (silny przeciwko), ale czy maksymalne)

Ogólnie zapowiada się dobrze, ale na kiedy przewidywany jest start?

 

 

Ok nie będzie tych skili dodatkowych.Start Bedzie w Tym tygodniu.(przewidywany), zależy kiedy Client bedzie gotowy.

Opublikowano

Lepiej żeby były dodane te skille. Wiadome, że sura w pvp lepszy od wojownika(tak samo ninja) , a z 6skillem to będzie mógł wyrównac szanse

Zbieram +

Dla ciebie jeden przycisk, dla mnie o wiele więcej :D:D

Opublikowano

Bardzo przepraszam ale na csyt2 chyba nie były raty jak na PL'u Helloooo obudźcie się na csyt2 miałem 99 lv i wbiłem go w trzy tygodnie a po przeczytaniu rat serwa to taki lv chyba rok będzie się biło.

 

 

Helllloooooo obudźcie się.

2h4akx2.jpg

 

Daj +dla mnie to dużo , a ty tracisz tylko 3 sekundy życia.

Opublikowano

na razie nie podajemy strony , nie jest to strona "alamutmt2.pl" to nie ta , arymanik tylko na złość wykupił domenę i dał stronę hybrid...

Nie długo podeśle zdjęcia z serwera.

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Z tego co sie ja orientuje to strona nie jest ich tylko Metin5:) To nie jest ich strona:)

Chyba:P

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

Opublikowano

Wiem... Ale wejdź na forum tych stron:) a ja ściągniesz tamtego patchera masz nie AlamuT tylko Metin5 więc strona należy do Metin5.

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

Opublikowano

No tak ale stronka przydaje się do nie wiem hmmm... IS, reje, download, rankingi...

Live life to the fullest, because tomorrow may not be

<3

 

kiraq.png

 

player.png

 

Sygnaturki by Kira/Shanell

Opublikowano

@UP Nie , niestety ale musimy poprawić kilka rzeczy + na clienta czekamy.

 

Nowości !

 

Kamienie Dusz będzie można wydropić z Metinów w lesie oraz red lesie ( 75 - 90 Poziomy Metinów ) oraz w Grocie Wygnańców z Lodowej Wiedźmy , Komendanta Setaou.

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Szkoda, że nie będze 6 skilla dla ninjy i wojownika... ;/

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano
@UP Nie , niestety ale musimy poprawić kilka rzeczy + na clienta czekamy.

 

Nowości !

 

Kamienie Dusz będzie można wydropić z Metinów w lesie oraz red lesie ( 75 - 90 Poziomy Metinów ) oraz w Grocie Wygnańców z Lodowej Wiedźmy , Komendanta Setaou.

 

 

 

Wyraźnie napisane jest KAMIENIE DUSZ, a nie kamienie duchowe!!!

 

 

;P

Opublikowano

Wytłumaczę jeszcze raz :

 

Z Metinów do 45 Poziomu będzie dropić KD +3

Z Metinów 50-70 Będzie dropić Kamienie Duchowe oraz KD +3

Z Metinów 75-90 Będzie dropić Kamienie Duchowe oraz KD +4

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Może jeszcze powiesz ,że stronka z pierwszej strony jest twoja? pff.

 

 

Klient będzie jak będzie taka potrzeba. Ide spać papa

 

Kouta , on przerabia tutejszą stronę Metin5. ( Tą co teraz jest na naszej domenie )

 

Fighter strona nie jest z e*pvpers.

Your superman is here, bitch!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...