Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Alamutmt2


Kouta.™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co z is na serwerze? To będzie serwer, żeby pograć na równych szansach dl każdego, czy kolejny w którym dzieci is czują się lepsze nad innymi?

Opublikowano

Jak patrze na raty exp i yang to jest za mało exp niech bedzie ale yang?? 5x to nawet na 30 lv nie bedzie na ulepszenie lub inne rzeczy...

7e24f19f797948f3a1948ae8d262d5b8.0.gif80c4d85e44e446ff87575da859c1f77b.1.gif

 

 

Opublikowano

Zapamiętajcie, nikt nie jest doskonały.

17232195052073869175.png

Opublikowano

No sory ale to jednak nie PL i nie mam zamiaru expić z kimś w pt (chyba ze z kumplem "szaman") na PL tez nie ma rat expa 200% wiec wolniej leci i exp i kasa....

7e24f19f797948f3a1948ae8d262d5b8.0.gif80c4d85e44e446ff87575da859c1f77b.1.gif

 

 

Opublikowano

Myślę, że serwer będzie warty uwagi.

Lecz jak widzę tyle osób w teamie, troszkę mnie to przeraża.

No cóż, czekamy.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Ale dziś ana 100% wystartuje?

 

I czy będzie jakiś launcher lub spol??

 

Dziś nie... Kouta musi clienta dokończyć , będzie patcher...

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Jak patrze na raty exp i yang to jest za mało exp niech bedzie ale yang?? 5x to nawet na 30 lv nie bedzie na ulepszenie lub inne rzeczy...

 

 

Tu chodzi bardziej o to by itemki nie chodziły powyżej 1kkk .

 

Wam dogodzić jest naprawdę ciężko...

futureteam1.png

Opublikowano

Z Najnowszych wiadomości wynika że odbugowałem wszystkie umiejętności , przy szamanie pomógł bambus3k ;d

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

ludzie co to za server nawet hardy takich rat nie maja robicie drugiego evonisa priv to priv a nie drugi pl jak bym chcial grac na plu to bym tam gral zrobcie normalnego priva a nie se jakies jaja robicie !

sygnatura.png

pomogłem zapodaj minuska !

Opublikowano

Wasza domena to www.alamutmt2.pl?? bo na tej stronie chyba się znajduje Hybrid.

 

 

Edit:

Sry nie przeczytałem wcześniejszych postów;)

Opublikowano

6 skil to będzie porażka! Jeśli dodacie 6 skil do woja i ninji, to spowodujecie, że te klasy staną się jeszcze lepsze w pvp ( a już są najlepsze nie licząc sury bm). Tak więc myślę, że lepiej sobie dać z tym spokój.

 

Raty dobrze dobrane, bajery z pl to tylko bajery, ale nie zaszkodzą;d

 

 

Już oczekuję na serwer;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...