Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ranking Najbardziej Denerwujących Gier


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Tibia.

 

Teraz zaczyna mnie wkurzać ten Metin -.-, ponieważ to staję się nudnę, oraz graczę prowadzą niski poziom...

Niedługo Metin będzie moją 2 znienawidzoną grą. :O

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

Deamon Souls - Kur*a mać jeb*ne rzucanie pada o ściane tyle nerwów straciłem przez nią żeby chodzić trzeba było stać na głowie żonglując czymś. Dark Sous też takie będzie. Wiedzmin 2 też taki będzie ale te gry to sama przyjemność

1375207970-U250359.png


Opublikowano

Jakiś mod z bf mówił, że cs to bezcelowa napierdalanka. Te wasze battlefieldy to nic innego. Wy macie te masze single, my mamy half-life.

Innym razem.

Opublikowano

Wg. mnie tibia jest to tak durna gra że tylko osoby które maja siano zamiast mózgu uzalezniaja sie od tego.

ywug.jpg



Smacznego

Opublikowano

1.Metin

2.WoW(troszkę tam grałem)

3.CoD-y/Battlefieldy/i inne FPS-y Cs-y

 

 

@Bogusław.

Cs jest bez sensu ,nic tam nie można odblokować itd.

W battle fieldzie/Call of Duty czy w innych tego typu grach można :).

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

1.metin2

2.metin2

3.metin2

4.metin2

5.metin2

6.metin2

7.metin2

8.metin2

9.metin2

10.metin2

11.metin2

12.metin2

13.metin2

14.metin2

15.metin2

16.metin2

17.metin2

18.metin2

19.metin2

20.Tibia :)

Opublikowano

1.tibia,metin2

2.WoW

3.Wszelkie gry gdzie grają dzieci -13. Najlepsze są takie, w które trudno zagrać w europie itd. młodzież w innych krajach jest wychowana. serio.

 

 

ps. silkroad rox jak można go nie lubić o.O

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano
FreeBSD - Klnę na to w ch**!!!

FreeBSD to nie gra -,-

1. Last Chaos - porażka ...

2. RoM - aktualizacja gry to porażka ...

3. WoW - trudno znaleźć się w świecie

Opublikowano

1. Tibia

2. CrossFire. Powód:

http://www.mpcforum.pl/topic/293008-cross-fire-problem/

^^

Yo!

Opublikowano

1.Zgadzam się

2.Gdybyś miał konto +50lvl i eq+9 mówił byś co innego.

3.Ile razy grałeś razy.? 2.? -.-

To wypad. To temat do napisania swoich opinii, a nie pisanie opinii o opinii kogoś innego, n00bie. ;P

 

@topic

1. Metin 2:

Gejm Mester (wypowiedź jednego z ówczesnych graczy :>)- szkoda słów;

Społeczność - żal dupę ściska wręcz;

Grafika - bleh;

Nie ma co robić - szare, i nie wyróżniające się niczym questy;

2. Warrock

Usiłowałem trochę pograć, ale gra tak do dupy... Że nie mogłem przetrwać chociażby 15 minut. Sami camperzy z cheaterami.

3. CS (i 1.6 i Source)

Gra bez celu. Grasz, i tylko grasz. Nic nie osiągasz. Przeciwieństwo CoD'a. Po za tym jeśli ktoś zamierza porównywać serię Call of Duty z CS niech sobie odpuści... ;)

 

Jakiś mod z bf mówił, że cs to bezcelowa napierdalanka. Te wasze battlefieldy to nic innego. Wy macie te masze single, my mamy half-life.

Counter Strike to modyfikacja Half-Life - oddzielna. Więc nie możesz ich połączyć, ani jakkolwiek się nim podeprzeć w obronie CS'a.

W Battlefieldzie masz jakieś statystyki (nie grałem zbyt dużo, najwyżej w BF2, ale jedynie w SIngle - Multi ping 500+). W CS'ie nic z meczów Ci się nie zachowuje. Więc tak, zgadzam się z tym moderatorem - CS to bezcelowa napierdalanka. ;)

survarium_user_bar_en.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1.metin - grafika blee :angry: i za dużo oszustów ....

2.tibia - grafa brak komentarza ... :mellow: gra powinna byc 1d xD ogólnie żenada ...

3 cs - gra bez sensu ciągle tylko łazić z bronią....

4 . wow- płatna o ile wiem .. zwykła gra ludzie za dużo czasu na niej spędzają . UZALEŻNIENIA !!!! ( bez obrazy dla graczy tych 4 gier)

:rolleyes:

Opublikowano

Metin2 - dzieci

CS - bo nie umiem w to grać :D

Tibia - jak można w takie coś grać :O

polski LoL - "Przywoływacze" itp...,

Crossfire - dziwna gra

DSJ4 - skakanie gorsze niż w trójce :)

Opublikowano

Tibia mnie wkurzala i pogralem w nia 2 dni... -.-

I archlord bo jak sie deda trza z buta cisnac na spota nieraz po 15min;F

s0vgbq.png

userbarkopiasz8.png

Opublikowano

1. Mx vs ATV Untamed - Levele nie do ukonczenia.

2. UFC 2009 - To samo wkolko , glupi komputer dziwnie zaprogramowana gra.

3. CoD Black Ops - Multi jest do dupy !

 

Co do tibi to najlepsze rpg w jakie gralem ze znajomymi. Jest 100 x bardziej zaawansowana od metina . Nie nudzi sie , jest od chuja questow mozna sie bawic , pkowanie , dropienie eq , pelno mobow i itemow nie wiem co wy chcecie. Tylko w ta gre trzeba grac z ogarnietymi ludzmi . Tak samo jak w wowa ale ja juz w gry nie gram praktycznie :) A mmo mi przeszlo z 2 lata temu.

32325.png9244.gif

17229.gif38649.jpg

15039.gif12994o.gif

 

Brak Polskich Znakow | Nie Hate'uj | Szanuj | Przestrzegaj

Mozesz Dac +

Opublikowano

właśnie cod jest fajny ;>

 

1. tibia

2. tibia

3. tibia

...

975. tibia.

 

nigdy jej nie zagrałem i nie zamierzam ;o

 

prawie wszedzie jest metin. dlaczego? bo zapewne albo:

a) ktoś osiągnął max 20 lvl bo jest ciotą

B) ktoś dobił wysoki lvl ale kowal "spalil" mu coś i od razu cała gra jest do dupy

c) ktoś jest ciotą i dał się okraść bo ściągał trade hacki, yang hack, "Yangi za darmo" ; ))

tyle mam do powiedzenia ; ))

'

Astvill pewnie grał na 4funach albo ffa typu s+ns 25 slotów ;o

 

Jakbyś ogarnął ludzi, vt, taktyki inaczej byś myślał ; )

Opublikowano

1.Metin2

2.Potworki i ich odgłosy w minecrafcie (1 noc) pozatym jest pro gierka :D

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

1.Metin2

2.Tibia.

3.Minecraft(chociaż wporzo ale do mnie nie przemawia)

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

Opublikowano

1. Metin2 - Wiadomo: Dzieci, boty, cheaty i w ogóle...

2. Nostale - Szczególnie chujnia jest w świątyni fernon jak gra się magiem, zapierdala za postacią 10+ mobów które hitają po 200+ -.- Tylko się poty traci ;x Również mnie wkurwiają dzieci które przybyły z Metina i nie potrafią pisać po polsku i ciągle żebrają o exp -.- Nawet bicie profy na groszkach tak mnie nie wkurza.

3. Gothic3 - Ci którzy grali to wiedzą.

4. Silkroad - jedyne co mnie denerwuje to system skilli.

1280314365-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...