Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ranking Najbardziej Denerwujących Gier


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszcie rankingi najbardziej denerwujących was gier.

Może ja zacznę:

 

1. I Wanna Be The Guy - tej gry nie da się opisać bez przekleństw ( wpiszcie se na yt )

2. Super Meat Boy - bardzo wkurzająca platformówa :P

3. Troy 2000 - pierwsze lvl są w miarę, ale te ponad 40lvl to idzie rozwalić kompa :D

 

@Edit

 

Tworząc ten temat nie maiłem na myśli mmo :P

ale jak już każdy daje to ja też dam swoją listę znienawidzonych mmo

 

1. Tibia

2. Metin 2

3. BattleField Play4Free

Natanek RLZ!

 

(W kolorze piekielnym)

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Tibia - grafa 2d

2. Cs 1.6 - uzależnia

3. Metin2 - kowal

 

:P

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Mam 2 takie listy...

Pierwsza,tam są gry w które sam czasem gram,ale mój kolega przez owe gry nawet w lato nie rusza się z domu...

1.Tibia..

2.CS 1.6

3.Metin2

Druga,moja prywatna

1.Outbreak Jeden poziom mnie baardzo wkurza...

2.CS 1.6 Mój poziom gry + poziom gry innych = wnerwienie

3.The Heat of War. powód taki jak przy pierwszej.

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

1. Tibia - grafika 2d i uzależnienie

2. Metin2 - monotonność wbijania lvl i kowal

3. Każdy CS - brak celu podczas rozgrywki, zwykła bezcelowa, monotonna "napierdalanka"

 

W gry z tego spisu grałem tylko w Metina i CS, Tibia odrzuca mnie samą grafiką :D

Gość Mounthains
Opublikowano

WoW. Jak zginiesz. Jak byłem newbie to zawsze nie mogłem znaleźć ciała... Ugh..

Opublikowano

WoW. Jak zginiesz. Jak byłem newbie to zawsze nie mogłem znaleźć ciała... Ugh..

 

:D

 

1. Metin

2. Metin 2

3. League of legends- gra z retardami

4. WoW - tempe szczały :<

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

1. Tibia - grafika 2d i uzależnienie

2. Metin2 - monotonność wbijania lvl i kowal

3. Każdy CS - brak celu podczas rozgrywki, zwykła bezcelowa, monotonna "napierdalanka"

 

W gry z tego spisu grałem tylko w Metina i CS, Tibia odrzuca mnie samą grafiką :D

 

 

 

1.Zgadzam się

2.Gdybyś miał konto +50lvl i eq+9 mówił byś co innego.

3.Ile razy grałeś razy.? 2.? -.-

w83od2.jpg

Opublikowano

Piszcie rankingi najbardziej denerwujących was gier.

Może ja zacznę:

 

1. I Wanna Be The Guy - tej gry nie da się opisać bez przekleństw ( wpiszcie se na yt )

2. Super Meat Boy - bardzo wkurzająca platformówa :P

3. Troy 2000 - pierwsze lvl są w miarę, ale te ponad 40lvl to idzie rozwalić kompa :D

 

@Edit

 

Tworząc ten temat nie maiłem na myśli mmo :P

ale jak już każdy daje to ja też dam swoją listę znienawidzonych mmo

 

1. Tibia

2. Metin 2

3. BattleField Play4Free

Ja wole tibie od metina ale to kwiestia gustu.

1. Metin2.

2. Tibia.

3. CS

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

1. Metin2 - Sam lubię pograć, ale ta gra to zwykłe chamsto, dalczego?

- Grafika (blee)

- Gracze ( brak słów, niewychowane, dzieci i nastolatki, brak kultury, dalej nie będę komentował)

- GM (BRAK KOMENTARZA)

- Supportu i team (Również brak komentarza)

- Niestety gra wciąga :/

 

O graczach to mogę powiedzieć co mnie wkurza:

 

- Jesteś chłopakiem, a grasz dziewczyną...To trochę dziwne i denerwujące (ale do takich nic nie mam)

- Brak kultury

- Na privach w v1,v2 itd z jinno albo z innych królestw cię dedają bez potrzeby bo zajmujesz im spota... Ale oczywiście nie mogę powiedzieć sorry ale ja tu expie albo coś w tym stylu

- 70% graczy tam to, świnie itp

- A dalej już nie komętuję... Ale takich to tylko pozabijać...

 

Ja lubię sobie pograć ale... to tylko dlatego ,że to uzależnia...

 

PS. Po co ten minus?

 

Do CS-a 1.6 nic nie mam :) (grafika słaba, bo to stara gra :/)

Ale warto pograć w CSS :) (grafika taka sobie)

Ja osobiście gram w COD BO

Legenda
Opublikowano

WoW. Jak zginiesz. Jak byłem newbie to zawsze nie mogłem znaleźć ciała... Ugh..

 

Na minimapie masz taki nagrobek z krzyżem...

 

1. Metin2

2. Tibja

3. Polski LoL - ściągałem 2h bo był słaby transfer i akcent był gorszy niż w simsach. ( A w simsach jest tylko bełkot)

Opublikowano

1.Wszystkie call of duty.

2.Cs 1.6

3.Metin 2

 

z 1 się nie zgodze call fo duty sa super !

 

1.metin2

2.Tibia

1369851372-U355713.png

by Regman

Opublikowano

Diablo II - padłem w lochach i za ch*ja nie mogłem podnieść ekwipunku -,-

GTA:SA - jedna misja z samolocikami, próbowałem ją przejść 4123578523 razy i zawsze klapa. Okazało się że to misja poboczna.

Tibia - moje 1 konto, wpadłem do dziury w ziemi na 6 lvl i nie mogłem wyjść bo wyrzuciłem linę, sądząc że mi się nie przyda. Na tym zakończyłem grę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...