Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Skąd Re-Sellerzy Mają Na Sprzedaż Tyle Yangów?


Jeawl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lol jak teraz na allegro na moiim servie 20kkk (1kkk 24 zł) kosztuje 4-rysta coś zł to jak wydałeś za to 2200 USD chyba że przed obniżeniem cen na allegro

Naprawdę trudno jest przeczytać, że jestem byłym RE-SELLEREM?

Sprzedawałem yangi po droższych cenach, jak jeszcze się to opłacało.

Jednak teraz nawet z prowizją się nie opłaca, więc postanowiłem zrobić tuta.

Opublikowano
Z góry mówię, że ta strona, dostarcza yangi tylko w królestwie czerwonym.Jezeli nie chcemy tyle iść, lub nie jest nam to na rękę, zrób nowe konto w królestwie niebieskim, i odbierz nim yangi.

 

facepalm.jpg?1248715065

Opublikowano

Czy wyście oszaleli? Zarobek z resellanie to kilka centów?Hmm, na metin2.cc 2kkk koszstuje no 10$ to 30zł około, a na allegro 1kkk to 21-30zł więc zarobek to ponad 20-30zł.

Opublikowano

Oj kolego widzę że się na prawie nie znasz konto w banku można założyć mając 13 lat za pośrednictwem rodziców

Jebnij Plusa !

35216.jpg

33071.png

34818.gif

35079.png

32282.gif

33125.png

17191.png

33983.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeawl Ładny poradnik łap + a poza tym ci co dają ci - to za przeproszeniem "chamy" narobiłeś sie pewnie z tym więc???

LinkinPark3.jpg

john-cena.jpg

Daj LinkinPark3.jpg,a będe wdzięczny.

 

Gra:Metin2

Server:ProMt2

Nick:CdoS

Lvl:110

Królestwo:Jinno

Rodzina:RJ17 :**

Gildia:TerrorCorps

 

Gra:Counter Strike

Nazwa:|<|<|H3@DSh0t3R--R!fl3m4n|>|>|

Server's:Różne na jakie sie trafi

  • 1 rok później...
Opublikowano

Szału nie ma . Kupując na tej stronie np. 100mln yang na serwerze solar, płacimy 37.84 USD co w przeliczeniu na PLN daje 37.84*3.19=120.63. Na allegro za 109zł można kupić 120mln.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...