Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Odwołanie Od Bana. Pomóżcie ;)


wiesiekex

Co odpisać Administratorowi  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki marmur mia? GM?

    • Dziki Pies
      11
    • Tysi?czny Wojownik
      10
    • Nie przemieni? si? wcale
      31
    • Mobek z m2 (dzikus)
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

muhahaha :D i macie nauczkę dzieci , że nie warto grać na fish bocie ;]

Wątpie aby był na /ivn, moim zdaniem był w marmurku psa , i usunął sobie znaczek " GM " Nad głowa ;] Tak on to potrafi, na s2 na exp bocie pizgałem i jako dzikus był :D potem się tłumaczyłem , że pelerynki mam i polazł :PPPP

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Metin2Dropper GM nie może usunąć znaku nad głową... :)

Jesteście pewni że się zamienia? Mogł się wcale nie pojawić :P

1356721310-U739101.png

Opublikowano

i tu się właśnie mylisz

 

Raz na serwerze Grymuar było tak, że był sobie GM, nick poprawny, "gildia" Admin itd ale znaczek - puff = nie ma

 

nawet mu z głupa napisałem na PW czemu nie ma znaczka

a on mi odpisał [:D] pytając, czy musi być

a ja że wtedy fajnie się wyróżnia

no i znów puff - znaczek jest :)

 

więc wiesz, lepiej patrz na nick a nie szukaj latającego znaczka na ekranie :D

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

często się zdarza ze jest niewidzialny /inv

I jak jest niewidzialny Cię omdlewa, i się potem pyta jaki potwór cie omdlił...odp, jest prosta że żaden potworek nas nie omdlił.

Mam 250+ postów i 0% ostrzeżeń...jeszcze na żadnym forum tego nie osiągnąłem ^.^

Macie szczęście że chcę aby tak zostało bo ujrzelibyście "MAJONES'a" v2.0 :]

Opublikowano

wiesiek napisz że masz fishbota i przepraszasz ze to był 1 raz bo kolega Cie namowil . czasem prawda poplaca

 

Wtedy zamiast bana do 2020 dostanie do 2099 :D

Mam 250+ postów i 0% ostrzeżeń...jeszcze na żadnym forum tego nie osiągnąłem ^.^

Macie szczęście że chcę aby tak zostało bo ujrzelibyście "MAJONES'a" v2.0 :]

Opublikowano

TaEhe i mnie nie odbanują przecież to proste.

Ktoś próbował się przyznać? Raczej nie...

A nawet jak bym im powiedział że oszukałem to by mnie nie odbanowali bo wcześniej im napisałem że zbanowali mnie a nie używałem cheatów.

Dather GM nie pytał się mnie jaki stworek mnie omdlił tylko w jakiego stworka się przemienił.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

w takim razie strzelaj, ale wydaje mi się że może to być ściema, że się w ogóle w coś przemienił.

Mam 250+ postów i 0% ostrzeżeń...jeszcze na żadnym forum tego nie osiągnąłem ^.^

Macie szczęście że chcę aby tak zostało bo ujrzelibyście "MAJONES'a" v2.0 :]

Opublikowano

GM zmienia się zazwyczaj jak się jesteś w m1 to zmienia się w dzikiego psa lub pustynego lisa(chyba tak się nazywa) w m2 to w dziki sługa /silny dziki sługa

Opublikowano

wiesiek ja tak zrobilem i ciesze sie moim 70 daggiem , no ale znałem troche gm ;d

moim zdaniem GM siedzi na invie jak banuje :)

Podchodz pyta czy dobrze biorą albo jak połow ;)

Jeżeli pomogłem to proszę Cię o kliknięcie w stronę www.pajacyk.pl . Ciebie to nic nie kosztuję - innym pomaga .

Mam gdzieś plusy minusy 5 itp ;-)

 

Do 50 roku życia, bo jak Ci creeper wybuchnie podczas rąbania drzewa to zawału można dostać. 

Opublikowano

moutens co zrobiłeś przyznałeś się?

Ale GM-a w rl znasz? :D

Jak się nazywa ten gm?

Kubusk skąd wiesz że zamienia się w pustynnego lisa?

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Już napisałem że przemienił się w tysięcznego wojownika.

Jak odpisze to was poinformuję ;)

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

To, ze zamienił się w poli, to jest podpucha na 100%

 

Nie da sie usunąć znaczka GM nad postacią, jedyny sposob na usuniecie owego znaczka to zmiana ip mistrzowi gry, no ale po co macić ?:)

jak już masz coś dać to daj minusa..

Opublikowano

Buhahaha ;]

jednego bocika mniej co podbija ceny ;]] ;***

Tysięcznik w m1 buahah ! ale nooby ci podpowiadały :D dzieciarnia by już tam była i " dash Mi efememsa plus tri?"

na /inv był ;]

 

Nie da sie usunąć znaczka GM nad postacią, jedyny sposob na usuniecie owego znaczka to zmiana ip mistrzowi gry, no ale po co macić ?:)

 

Przeczytaj regulamin GM'a

 

1. Jest Jeden SGM

2. GM jest sprawiedliwy i miłosierny, złych banuje a dobrych nagradza eventami

3.GM potrafi wszystko ! nawet stworzyć takiego moba co nie dednie

4.GM zstąpił z forum, aby banować nieuków i bociarzy

 

Dziękuje dobranoc ;]

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

@Up Mógł być na Poli :)

 

Na onyksie ostatnio , GM przyszedł do rybaków przemieniony w marmur Ogra Wojownika ..

I tak jak w temacie , sprawdzał ile osób gra na FB :)

Opublikowano

Buhahaha ;]

jednego bocika mniej co podbija ceny ;]] ;***

Tysięcznik w m1 buahah ! ale nooby ci podpowiadały :D dzieciarnia by już tam była i " dash Mi efememsa plus tri?"

na /inv był ;]

 

 

 

Przeczytaj regulamin GM'a

 

1. Jest Jeden SGM

2. GM jest sprawiedliwy i miłosierny, złych banuje a dobrych nagradza eventami

3.GM potrafi wszystko ! nawet stworzyć takiego moba co nie dednie

4.GM zstąpił z forum, aby banować nieuków i bociarzy

 

Dziękuje dobranoc ;]

 

Jebnij sie w lep, skoro nie wiesz to nie pisz glupot, nie da sie zmienic znaczka GM, mialem wlasny serwer, i bylem kilka razy mistrzem gry, znaczek gm nad postacia to laczenie navicata - z kontem co za tym idzie, zeby nie miec znaczka, GM musialby specjalnie pisac do osoby, ktora zarzadza navicatem, zeby zmienic IP wtedy by nie miał.

 

elo

jak już masz coś dać to daj minusa..

Opublikowano

Napisz że miałeś przybliżoną kamere.

Ja bym strzelił w tysiaka gm lubi się w niego zamieniać.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

No i dobrze przynajmniej jednego bota mniej.Na pewno był przemieniony w psa albo na invi

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

@UP Dokładnie tak samo myślę. Admin chce zobaczyć czy naprawdę tam byłeś pozatym wątpie żeby się bawił marmurami bez powodu ;) Ale kij go wie. Ja stawiam że nie był przemieniony ;)

2m30oqg.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...