Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Odwołanie Od Bana. Pomóżcie ;)


wiesiekex

Co odpisać Administratorowi  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki marmur mia? GM?

    • Dziki Pies
      11
    • Tysi?czny Wojownik
      10
    • Nie przemieni? si? wcale
      31
    • Mobek z m2 (dzikus)
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio dostałem bana za fb, oczywiście się odwołałem i dostałem wiadomośc od Administratora z supportu tutaj cytat:

 

"Jeżeli uważasz, że byłeś w trakcie procedury, to powiedz pod jaką postacią polimorfii był owy GM. Jeżeli będziesz wiedział, to znaczy, że rzeczywiście wtedy łowiłeś Ty, a nie bot, tylko z jakiegoś powodu odpowiedzieć nie mogłeś. Jeżeli nie wiesz, no to sprawa jest jasna."

 

I tutaj mam pytanie, możecie mi jakoś pomóc? Strzelać w wyborze polimorfii? pomóżcie będzie + i 5* :)

1356721310-U739101.png

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja bym dzikiego psa strzelał/niebieska śmierć.

DAJ + TO NIC NIE KOSZTUJE, JEDEN MAŁY KLIK!

NIE BĄDŹ ŻYŁA!

STARAM SIĘ TYLKO POMÓC!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

some fun.

Opublikowano

Idzie sie latwo domyslic.

 

Jezeli stales w m1 to proste, bedzie to - wilk,dzik,pies.

Jezeli stales w m2 - to bedzie do jakis moob z dzikusów.

 

Wiec tam gdzie stales, to strzelaj jakiegokolwiek mooba, moze sie uda :)

jak już masz coś dać to daj minusa..

Opublikowano

Kabe niebieska śmierć raczej nie bo to m1 ch1 to dużo ludzi tam stało :)

Enliven jesteś pewny że jak stałem w m1 to mobek z m1 był?

BlooDeks oni też mają "archiwum" rozmowy i raczej tak nie mogę :)

Jakieś inne propozycje?

Oczywiście daje + :)

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Powiedz, że nie widziałeś Gm

wersja :

a ) kolega cie zagadał :)

b ) byleś zbyt bardzo pochłonięty łowieniem ryb :)

 

@Edit

A jak GM ma poliformie to widać napis GM ?!

jackwd9.gif

Zbieram Plusikowe

Opublikowano

Jak mówiłem wątpie aby zamieniał się w coś rzucającego się w oczy bo było dużo ludzi koło mnie.

I gm był na komendzie /inv bo go nie widziałem więc mogłem go wcale nie widzieć.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Po prostu cie na haczyk wziął !!!

Pewnie nie był na poli ...

Napisz że był na normalnej postaci

a nie na żadnej poli

new_armor_promo.jpg
Opublikowano

Neron jak ja gm wgl nie widziałem bo grałem w CoD i patrzałem na metka co 5 minut :P

Bo gm raczej by się nie pokazał w m1, więc myślę że nie pokazał się wcale.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Ja bym stawiał na tysięcznika bo to ulubiona poli GM'ów , zresztą widać znaczek GM i nick gdy GM jest na poli więc raczej w pieska by się nie zmieniał :)

pIOuQ29.png

Opublikowano

No to też może być to wiarygodne !!!

Ale mi się wydaje że na Invi latał ..

Dostałem bana wczoraj za ExpBota

Na stałe 74lv i GM mnie pewnie widział na invi

bo się cały czas patrzyłem na metka i nikogo nie było

new_armor_promo.jpg
Opublikowano

Więc myślę że odpisze że nie był na żadnym marmurku i nie widziałem GM-a.

Zobaczymy za jakieś 10 minut wyniki ankiety, lub odpisze jutro

Daje limit + wszystkim :)

1356721310-U739101.png

Opublikowano

hahahaha omgf jaka akcja :D

pierwszy raz takie coś widze xD

sory że śmieję się z Twojego nieszczęścia ale pierwszy raz widze coś takiego :D

 

a co do tematu

baardzo prawdopodobne że jest to opcja 3 - nie przemieniał się wcale.. :)

 

ale jesli bylo to na kanale multi-osobowym [handlowy] to idź jakimś noobcharem i spytaj ludzi czy widzieli GMa i w jakiej postaci wczoraj [tu podaj godzinke mniej więcej kiedy to bylo]

 

moze oni Ci coś pomogą :D

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

mamama00 oni stosują tę metodę już od dawna ;)

Ale GM mnie przeteleportował na plaże i mnie wywaliło to może tam się przemienił :)

1356721310-U739101.png

Opublikowano

NeRoN ale gdy wysadził mi teleporta to mnie kickło loguje się jestem nad wodą ale gdzie indziej, wracam sobie do miasta a tu nagle ban :)

1356721310-U739101.png

Opublikowano

GM na PL nie chcę się za bardzo ujawniać więc sądzę że był niewidzialny gdyby to był GM od razu by logło ew.by Cię dedli próbując zabić GM :]

Opublikowano

Ludzie zrozumcie GM nie może zbanować kogoś za to że sobie łowi ... Prawda szuka botów pod /inv ale gdy zobaczy kogoś łowiącego pojawia się w poli i zmienia na normalną postać,następnie pyta się : "Jak się łowi?" ty odpowiadasz "ok" no i znów pod /inv .Mój kolega sobie łowił po 21:30 i nagle GM w poli tysięcznika,po 2 s zamienił się w normalną postać,coś tam się zapytał kolega odpowiedział i znikną .

pIOuQ29.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...