Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tutaj Prosze Pisać Wszystko Na Temat Yangów


Something

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. wpadł mi pomysł do głowy. Więc. Po co Śmiecić forum ;] na temat Yangów. Bo ostatnio się dużo pisze na temat kupno Yangów ;]

Prosze się wypowiadać tutaj na temat yangów. oraz pare słów czy temat przydatny i czy można go podpiąć ; )

Witam wszystkich ; ) . Tu stary kolega .. Timek ; ) ..

 

1018489rndg90dr17.gif Zbieram +

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

pff.. mi tam się nie opyla, GF i tak zresetuje yangi , bo za dużo ich jest ;] nie trzeba było na botach jeżdzić :P

btw. Co z tego , że dasz 20 zł, a za pare godzin masz 0 yang ;D rób se co chcesz .

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Było już parę takich tematów.

yangi opłacać się będzie kupić, za około miesiąc.

Będą tańsze, bankowo.

DAJ + TO NIC NIE KOSZTUJE, JEDEN MAŁY KLIK!

NIE BĄDŹ ŻYŁA!

STARAM SIĘ TYLKO POMÓC!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

some fun.

Opublikowano

@up

Też tak myśle ; ).. Będzie reset. i będą sprzedawane w małych stawkach 10-50kk .

Witam wszystkich ; ) . Tu stary kolega .. Timek ; ) ..

 

1018489rndg90dr17.gif Zbieram +

Opublikowano

Ludzie opamietajcie sie. Jaki reset?

Wiecie ile ludzi by sie zdenerwowalo tym?

Mogloby sie nie skonczyc na grze lecz na grozbach itp. Przeciez gracze dlugo zarabiali na swoj majatek. Takze watpie ze GF usunie yangi.

Metallica, Drowning Pool, Ozzy Osbourne - Kto słucha jeszcze prawdziwej muzyki?

subx.jpg

Opublikowano

Ogolnie to na 20 osob to 10 kupuje yangi : ) Nie ma sensu gry na PL-u bez kupowania yangow na allegro... Ile zarobisz wbijajac 30lvl? Moze calkiem duzo nie wiem czy to prawda ale slyszalem ze na niektorych serwerach glupi rib +0 100kk stoi oczywiscie tego nie sprawdzalem ^^... Osoby takie jak zwierz np. oni nie musza kupowac yangow na allegro bo dorobili sie prawie wszystkiego na dodatek zanim taki zwierz zamowilby yangi to w tym czasie sam zdazy natrzepac 3kkk + ^^..

Yangi kupuja teraz niemal wszyscy i dlatego jeszcze jakis miesiac i wartos yanga np na s25 bedzie bardzo mala. Im mniejsza yang ma wartosc tym wieksze ceny sa w sklepach. Widzialem 2kkk po 20 zlotych toc to smiech na sali.. Kiedys bylo tez allegro ale calkiem inaczej to wszysytko wygladalo bo za 20zlotych kupowalo sie 20kk yang. A teraz? Jezeli tak dalej pojdzie to dziecko ktore dostanie zlotowke na loda to poleci na allegro bo 1kkk bedzie po 1zl stac : )

Opublikowano

to prawda.

Na każdej aukcji jest dopisek, że yang to właśność tej i tej firmy.

:x

jakby zrobili tak jak było, dwa lata temu, mrahaah!

DAJ + TO NIC NIE KOSZTUJE, JEDEN MAŁY KLIK!

NIE BĄDŹ ŻYŁA!

STARAM SIĘ TYLKO POMÓC!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

some fun.

Opublikowano

UP

To biegał bym do Chunjo do Fubu " PanDa 2k na poty "

haha ;D ehh gdyby nie było botów nie było by takich cen ; /

a te osoby co tera graja w metka to albo graja na botach, albo uzależnione , ja sam osobiście jestem uzależniony i się do tego przyznaje ;]

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Niedługo będziesz kupował aurę na 2 party ;x. Najpierw dajesz kolesiowi 900kk on aurę a ty następne 900kk :D

Opublikowano

@newcity

Ulżyło Ci że mnie wyśmiałeś?

Po 1 . Nie wiadomo czy usuną. Ale dali wiadomość że usuną ; ) Jest to pewne w 60% .. Więęc? ...

Witam wszystkich ; ) . Tu stary kolega .. Timek ; ) ..

 

1018489rndg90dr17.gif Zbieram +

Opublikowano
haaahha

i co wierzycie w to że usuną yangi dlatego że jeden gracz na forum napisał taką bzdurę <hahaah> a po drugie Metin2 to nie polska gra tylko niemiecka

 

kur.. takiego nooba żem nie widział ^ ^

 

Tą " bzdurę " napisał sam SGM ;****

 

Koreańczycy zrobili grę metin2

 

Jakbyś był mądry ( ale nie jesteś )

To powinieneś zauważyć , że GameForge jest w niemczech ! " wtf lol? yyy rzal " no taka prawda

Od nich jest ten pomysł jełop*e , więc nie sap i zjedz parówkę itd.

 

PS: nie trzeba było bocić na dzikich pieskach i zaprzysiężonych <3 ;*

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Wbij 30 i na FB :D jakos na nocke 10-20malzy :) Ps. Napewno czegoś takiego nie będzie jak Usuniecie yangów. Bo przecież sami zarabiamy je expiąc tak? To dlaczego maja usunac skoro nie ma zadnych hakow na Yangi?

ZBIERAM - !!!! :)

Opublikowano

Ee tam na start warto sobie kupić parę yang i mieć to eq.

 

@off Ma ktoś link do działającego FB lub innego hacka typu Easy Metin2? :D

Daj + :)

Fotka

Opublikowano

Już esaymetin2 nie oplaca się kupować, bo po co stracić prąd jak można kupić te 1kk za 20-30 zl i tyle, a tym expbotem tak szybko nie zarobisz, a do tego tracisz prąd i komputer Ci laguje, bo masz opalone kilka metków. ;)

matjes4.png

Opublikowano

Tylko do expienia, ale do zarobku już nie, bo lepiej iść i kupić na allegro, a do expienia to po co jak kupisz all +9 to aż się expić chce ;)

matjes4.png

Opublikowano

Według mnie się nie opłaca.

 

Są teraz bardzo tanio ale ceny w metinie poszły w górę. I tych yangów trzeba kupić naprawdę dużo żeby mieć na porządnego itemka.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Tak, już, usuną kase. Chyba to jakiś żart.

GF zasypało by się tyloma skargami i zażaleniami że to poezja ;>.

Opublikowano

Też uważam że usuwanie yang przez GF by było nierealne ... Nie radzą sobie z botami to inni gracze mają na tym cierpieć ? Jeśli zrobili by tak raz to mogli by i drugi więc nie opłacało by się grać ... Bardziej opłacalne byłoby to zabezpieczyć.Co do kupna,to yang są tańsze a itemy droższe .

pIOuQ29.png

Opublikowano

Oni to pewnie napisali żeby nie kupowali yangów na allegro i nie bocili.

No bo po co tracić kasę i prąd jak i tak usuną kasę?

 

Moim zdaniem nie usuną yangów i to taka bajeczka ;>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...