Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Muzyka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to hmm. Moje zespoły które kształtuja mi życie i charakter to :

KSU

Dżem

Metallica

Guns N' Roses

The Rolling Stones

AC/DC

 

i parę bym znalazł jeszcze ale to młodszych.

 

A tak to z tych co wymieniłeś to też słucham często ;]

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Opublikowano

Led Zeppelin

Ozzy Osbourne

Metallica

Iron Maiden

AC/DC

Guns N' Roses

Slayer

Mayhem

Burzum

Bolt Thrower

Deep Purple też może być

Arch Enemy

Rammstein

Sabaton

Rhapsody

Death

Aerosmith

GodSmack

Disturbed

Cranberries

Children Of Bodom

Within Temptation

Nightwish

Vader

SOAD

Slipknot

MotorHead

Drowning Pool

 

No ew. Rap i ale to musi być jakiś dobry utwór.

 

Czego nie lubię?

-Reggae

-Pop

-Techno

 

 

@ Edit zapomniałem o :

-Marduku

Toxic Holocaust

Municipal Waste

Apocalyptica

o8bh2s.jpg
Opublikowano
Nikt tu chyba jeszcze nie wymienił Scorpions wink.gif a Wind Of Change poprostu wymiata :>

Poczytaj, są na liście od początku.

 

Guns N' Roses to przełom lat '80 i '90, Appetite for Destruction wyszło w '87, oni zaczęli grać jeszcze wcześniej wink.gif

Samo Guns N' Roses to lata 90, nie mówimy tutaj o zespołach z których powstał ;D

Opublikowano

Oczwyiscie gustuje tylko w muzyce metal / rock a przewaznie to : Guns n roses / metallica / Nirvana / scorpions / led zeppelin / gary moore to juz podchodzi pod blues / Iron Maiden / Z polskich metali to Kat only .

I dla tych co lubia dobre granie na gitarce to polecam Joe satriani.

aaa jeszcze Bon jovi

Opublikowano
Samo Guns N' Roses to lata 90, nie mówimy tutaj o zespołach z których powstał ;D

A ja Ci dalej mówię, że G n' R to końcówka lat '80'ątych. LA Guns i Hollywood Rose to starsze zespoły.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

To ja tak:

-Disturbed

-Slipknot

-Drowning Pool

-Rammstein

-Czasem Metallica

-A no i zapomniałbym o Nirvanie

I wogóle dużo z rocka i metalu

Poza tym to rzadko ale bardzo rzadko słucham HardStyle,ale to tak dla odmiany czasem : P

Słucham ogólnie muzyki innej niż ludzie w moim wieku(mam ok.12 lat)

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

Masz listę z legendami Rocka a gdzie jest The Doors :D

 

Ja słucham tych piosenek bo według mnie one mają przekaz.. I potrafią spowodować uśmiech na twarzy ponieważ, warto sobie tak czasem posłuchać klasyków :D

icecubea.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...