Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Muzyka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nurtuje mnie to pytanie, czy słuchacie czegoś takiego jak:

The Who

Uriah Heep

The Beatles

The Animals

Deep Purple

Led Zeppelin

U2 (to nie te czasy, ale na zawsze głęboko w sercu <3)

George Harrison

Aerosmith

Genesis

Phil Collins

Metallica

Scorpions

 

Oczekuję rozwiniętych odpowiedzi, a nie czegoś typu "tak" lub "nie".

 

Legendy rocka/metalu

 

The Who

Uriah Heep

The Beatles

The Animals

Deep Purple

Led Zeppelin

U2

George Harrison

Aerosmith

Genesis

Phil Collins

Metallica

Scorpions

Ozzy Osbourne

Dio

Guns N' Roses

Opublikowano

Czasem posłucham jakichś utworów z tej listy zespołów.

 

Szkoda że polskich nie wymieniłeś :unsure:

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

@UP

 

Krzysztof Klenczon ^^

 

Ale nie chodzi mi o takie usłyszenie w radiu, tylko normalne włączenie sobie takiej piosenki :)

Ogólnie chodzi mi o blues/rock/metal z lat 60/70/80 :)

Opublikowano

Nurtuje mnie to pytanie, czy słuchacie czegoś takiego jak:

The Who

Uriah Heep

The Beatles

The Animals

Deep Purple

Led Zeppelin

U2 (to nie te czasy, ale na zawsze głęboko w sercu <3)

George Harrison

Aerosmith

Genesis

Phil Collins

Metallica

Scorpions

 

Oczekuję rozwiniętych odpowiedzi, a nie czegoś typu "tak" lub "nie".

 

 

z tego słucham tylko

 

beatlesów

troche led zeppelina

U2 (tak samo jak ty :) kocham ten zespół. Beautiful day nanana =))

Metallica

Scorpions

Genesis

i ofc phil collins ;)

 

ale niektóre, to 1 raz słyszę ;o

.

Opublikowano

Z tej listy głównie Metallica, The Beatles, Guns'n roses i trochę Led Zeppelin. :P

Pomogłem daj PLUS

Opublikowano

Łee, ja jestem b. młody, hehe i jednym z moich zespołów ulubionych jest Metallica, a główny najulubieńszy to O.N.A. (jestem z tego dumny, że nie słucham sieczki, tylko prawdziwej muzy)

Każdy ma swój gust, każda piosenka podkreśla czyiś charakter...

Polecam jeszcze piosenkę Def Leppard - Now <3

 

Ciary.. ^^

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

Nie zabardzo ja wole coś w stylu:

punk rock (Green Day, Simple Plan, Vanilla Sky)

hardcore rock (Adept, Hope die last)

alternative rock np. 3 doors down.

 

Ale stary nie jesteś. Tak wgl o gustach się nie dyskutuje. ;)

34979.png31850.png

9099.gif868.png

20316.jpg35106.jpg

Opublikowano

Nurtuje mnie to pytanie, czy słuchacie czegoś takiego jak:

The Who

Uriah Heep

The Beatles

The Animals

Deep Purple

Led Zeppelin

U2 (to nie te czasy, ale na zawsze głęboko w sercu <3)

George Harrison

Aerosmith

Genesis

Phil Collins

Metallica

Scorpions

 

Oczekuję rozwiniętych odpowiedzi, a nie czegoś typu "tak" lub "nie".

Ofc, że tak.

Te zespoły grają muzykę, w przeciwieństwie do bieberów i innych transwestytów. ;d

Moim ulubiony zespołem z wyżej wymienionych jest :

Deep Purple

 

@edit:

Green Day twierdzi, że gra punk, ale mi to nie podchodzi.

btw. można by dodać Dezertera, Dio, Scorpions, jak coś jeszcze przyjdzie do głowy dopiszę.

Opublikowano

Sabaton może się schować, to są legendy, a nie pseudo pankowcy ze Szwecji.

Nie zabardzo ja wole coś w stylu:

punk rock (Green Day, Simple Plan, Vanilla Sky)

hardcore rock (Adept, Hope die last)

alternative rock np. 3 doors down.

 

Ale stary nie jesteś. Tak wgl o gustach się nie dyskutuje. ;)

Chłopie wszystko co wymieniłem to rock, metal i jego pochodne, a nie disco, czy inny syf ;>

Poza tym Green Day to raczej punk pop, niż rock ;p

btw. można by dodać Dezertera, Dio, Scorpions, jak coś jeszcze przyjdzie do głowy dopiszę.

Scorpions jest, Dezerter, brr ... tyle o nim, co do Dio, to nic nie mam przeciwko ;)

#Proponuję zamienienie tego tematu w listę legend rocka i metalu (pochodnych również, ale jednak ma być to rock/metal, a nie pop, czy jakieś disco ...).

Te zespoły grają muzykę, w przeciwieństwie do bieberów i innych transwestytów. ;d

Raczej grały ;p Większość albo się rozpadła, podzieliła, ktoś umarł lub skończyła karierę ;p

Opublikowano

The Who

The Beatles

The Animals

Led Zeppelin

Aerosmith

Genesis

Metallica

 

to jest to czego lubię od czasu do czasu posłuchać, czy nawet sam lubię sobie zagrać ;)

 

ja bym jeszcze polecił Ozzyego ;)

Opublikowano

Lenart! Dziękuje, jak mogłem o Ozzym zapomnieć ...

Znacie piosenkę Seasons In The Sun ?

Spróbujcie zagrać, naprawdę coś zajebistego!

Kocham ją <3

Opublikowano

ja słucham jak narazie Linkin Park, AC/DC, Limp Bizkit.

ale poluję na jakąś płytę Scorpions

Opublikowano

Z tej listy to czasami słucham Led Zeppelin, ale oczywiście jak gdzieś usłyszę inne, to nie omieszkam posłuchać, rock z tamtych lat to nie jakieś badziewie pokroju 30STM, a prawdziwa sztuka. A tak to nałogowo słucham Guns N' Roses, najlepszy rockowy zespół lat '90(albo przełomu '80 i '90), aż niewiarygodne że tutaj nikt go nie wymienił ;)

 

@Down

A widzisz idioto żeby ten temat tego dotyczył?

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano
Z tej listy to czasami słucham Led Zeppelin, ale oczywiście jak gdzieś usłyszę inne, to nie omieszkam posłuchać, rock z tamtych lat to nie jakieś badziewie pokroju 30STM, a prawdziwa sztuka. A tak to nałogowo słucham Guns N' Roses, najlepszy rockowy zespół lat '90(albo przełomu '80 i '90), aż niewiarygodne że tutaj nikt go nie wymienił wink.gif

Guns N' Roses to lata 90 :D

Ale nie widzę przeszkód, żeby zawitał na "liście" :)

 

ja słucham ksu, dezerter,defekt muźgó,zielone żabki, łysina lenina itd,...

To idź posłuchać ogłoszeń parafialnych <_<

Opublikowano
Guns N' Roses to lata 90 :D

Guns N' Roses to przełom lat '80 i '90, Appetite for Destruction wyszło w '87, oni zaczęli grać jeszcze wcześniej ;)

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...