Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Krzysztofa

[Download] Texture Pack Hd By Krzysztofa *Hit!

56 postów w tym temacie

[s]Daj jeszcze scana z virustotala, masz godzinę.[/s]

Zaraz powiem jak się sprawują teksturki, trochę zajmują :)

EDIT:
Mogłeś dodać same tekstury, łapcie linka, sam plik Minecraft.jar:
[code]http://www.przeklej.pl/plik/minecraft-jar-0026mu7rd5a5[/code]
[code]http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=0bce7d992eef1f55620ba68a5eb22c4f84bdc643e3f73441f90c326860f89ea5-1296561653[/code]
Wyglądają nawet ciekawie, ale najbardziej interesuje mnie efekt bloom, który dodaje naprawdę dużo do gry, ale chyba nie zadziała bez reszty plików (?) :)
Jest kilka rzeczy które mi się nie podobają, m.in. chmury i kaktusy :)

@Down
Wiem, ale jak ktoś chce zobaczyć jak będzie wyglądała gra to może pobrać same tekstury, chyba ci to nie przeszkadza? :)

EDIT:OK.
Hmm, pobrałem pełną paczkę, ale szczerze to nie widzę za bardzo tego bloom...

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Na Virustotal jest limit 20 MB, więc jak ci mam dać skana ?
Pliki mają po 75 MB każdy.
sam tamten plik to nie jest wszystko, ponieważ cała gra jest edytwowana w innych plikach także.

%UP
spoko nie przeszkadza, dodam na główny temat twoje linki ok ?
%UP
porównaj se oryginalnego a tego i zobacz :P
2 osoby lubią to

Czy mogę na potrzebę moją i kolegów modyfikować (mocno) pliki ?
1 osoba lubi to

@up
Jeżeli tylko dla was na prywatność ^^ I nie będziesz udostępniał tego na necie to pewnie tak :) Ale niech wypowie się autor ;]

[quote]Czy mogę na potrzebę moją i kolegów modyfikować (mocno) pliki ? [/quote]

A rób se z nimi co chcesz tylko potem się może ze mną podzielisz i zobaczę jak z nimi będzie ok ? :)
2 osoby lubią to

[quote name='Krzysztofa' timestamp='1296601639' post='1995932']
A rób se z nimi co chcesz tylko potem się może ze mną podzielisz i zobaczę jak z nimi będzie ok ? :)
[/quote]
Ok , z chęcią pośle ci efekty mojej pracy :)

Bardzo ładna grafika przyjemnie się gra
+ dla ciebie.

Naprawdę fajny texture pack, szczerze mówiąc to chyba drugi, który pobrałem i pierwszy, który zostawiłem, bo bardzo mi się podoba.
Fajnie rozbudowany temat, oczywiście plusik ; ).

Odświeżam :)
1 osoba lubi to

@mam pytanie jak to zainstalować bo nie czaje

ej napisales na koncu o spłoszczenie

napisales je /?

no teksturka naprawdę niezła mam nadzieje że nie zabrałeś z minecraftforum.net
1 osoba lubi to

to nie sa jsego poszukam troche na forum minecrafta i znajde

[quote]to nie sa jsego poszukam troche na forum minecrafta i znajde [/quote]

Naucz się języka polskiego kolego, oraz czytać bo coś ci to nie idzie :)

cytat:

[quote]Dodam od siebie, że modyfikację robiłem na podstawie poradników z oficjalnego forum minecraft :P[/quote]

Czyli napisałem jasno, że robiłem to na podstawie poradników .

Pozdrawiam.

[quote]ej napisales na koncu o spłoszczenie

napisales je /? [/quote]
Tak napisałem spolszczenie, oto link do tematu z nim.
http://www.mpcforum.pl/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=2011574

Pozdro 4All :P

Mam problem z zainstalowaniem texturek AaGeOn czy mógł by ktoś wrzucić minecraft.jar z tymi texturkami ? :) @DOWN Poradziłem sobie już jakoś :P

Poczekaj tak o godzinie około 13-14 ci dam gotową paczkę, teraz sorki ale nie mam czasu.
Dam edyta :)

Pozdrawiam

@EDIT

Przepraszam ale zupełnie o tym zapomniałem, na jutro edytuje pierwszego posta z gotowcem, naprawdę nie miałem czasu na tą sprawę i jakoś tak wyszło :)

Pozdrawiam

Refresh :^

Odświeżam :)
1 osoba lubi to

Opisz jak wgrac te textury bumpmafty 1.v5 bo nie rozumiem z tego poradnika nic -,-

[quote]Opisz jak wgrac te textury bumpmafty 1.v5 bo nie rozumiem z tego poradnika nic -,- [/quote]
Za jakiś czas edytuje pierwszy post i opiszę dokładnie jak to zrobić :)

Pozdrawiam i przeprasza, za kłopoty :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0