Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Call of Duty] 55 LvL w minutę !


CaM™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boze po co komu ten hack ..

Tylko no skille graja na 1.6 .1.7 na te lvl itp -.-

Zacznijcie grac na promodzie i tam sie uczcie grac -.-

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działa, i za to plus.

Używałem, ale moim zdaniem to trochę bez sensu. Do klanu sobie nie dojdziesz, bo zobaczą że masz wszystko max w 10h. Niemożliwe. Poza tym jaka frajda gdy ma się 50lvl i nie można bić wyżej?

Moim skromnym zdaniem lepiej zacząć od 1 lvl`a.

1351788161-U286260.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi nie działa. Własnie takie pytanko czy do COD4 są jakieś Patche czy coś bo gram od wczoraj i nie ogarniam tego jeszcze.

OWSLA-530x200.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie nie dziala wersja na 1.7, Avast wykrywa zagrożenie, w dodatku nie moge teraz odpalić Multiplayera! Wszystko robione z poradnikiem, tyle że nigdy nie mialem w folderze z grą folderu pb.

banner_86.png

 

Komputer:

CPU: AMD AthlonX2 6000+ 3,00GhZ

GPU: NVIDIA GeForce GT9600 512MB

RAM: 2GB(2x1GB) Kingston DDR2 800MhZ

Dysk: 690GB

Win7 Ultimate 32bit

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sciagnalem ten program , uruchamial go i coda , wchodze w te wyzwania , minimalizuje i biore easy upgrade i pokazuje mi komunikat ze cod musi byc uruchomiony skoro jest wlaczony..

Opublikowano

Mój skan

https://www.virustotal.com/url/980ae409ccec18f61d5329621dd08b3396136ed8583ef855e123ea66d027ca9a/analysis/1342003881/

po za tym Avast u mnie wykrywa konia trojańskiego ;]

Opublikowano

Mam Problem .. Mam Win 7 ... Wszystko robie jak na tutku... Zmieniam z PB na PB2 itp .. Minimalizuje Cod'a ALT+TAB wlaczam Easy Account klikam Easy Upgrade i wyskakuje mi komunikat " Musisz miec wlaczonego Cod'a" Chociaz mam ! Help

cgbz.jpg

Opublikowano

Mam prośbę: czy mógłbyś zmienić stronke, z której można pobrać ten plik??? bo na speedy share trzeba mieć premium. Dam + jak zmienisz. ;]

Opublikowano

Zmień na coś normalnego + skan

 

Proszę bardzo :)

10Postów : [√]

20Postów : [√]

30Postów : [√]

40Postów : [√]

50Postów : [√]

60Postów : [√]

70Postów : [x]

80Postów : [x]

90Postów : [x]

100Postów : [x]

 

Zbieram [ - ]

Opublikowano

W programie wybieramy wersie gry . NP 1.6 i klikamy Easy Up date

Wyskoczy komunikat klikamy ok i cieszymy sie 55lv i wszystko na 100%

 

Gdzie go pobrac? dam plusa.

 

Hahhaa mam 55lvl i all !!! super!!! jest to niewykrywalne?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

To ma wirusa nie polecam!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Każde ułatwienie gry ma wirusa ;)

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...